Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domē daudz vakanču

Bauskas novada mājaslapā, sadaļā «Vakances», pašlaik uzrādās 19 sludinājumu par darbinieku meklējumiem. Drīzumā, visticamāk, pievienosies arī 20. vakance – Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms vairākiem mēnešiem Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktores amatu pameta Zane Andžāne, un konkursā uz direktores amatu uzvarēja Māra Vilciņa-Rugāja, kas darbu sāka 4. oktobrī. Tomēr tagad direktores veselības stāvokļa dēļ panākta vienošanās ar Bauskas novada domi, ka pārtrauc darba attiecības, un plānots izsludināt jaunu konkursu uz amata vietu.

Bauskas novada domes deputātiem 12. janvāra komitejas sēdē Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja piedāvāja nolikumu konkursam uz Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktora vietu.

Nolikums raisīja dažas diskusijas. Viena no tām bija saistīta ar jautājumu, ka deputāts Juris Krievs līdz šim bija iekļauts konkursa vērtēšanas komisijā, bet šoreiz viņu neiekļāva. V. Ieleja komentēja, ka no Iecavas pilsētas puses jau ir Iecavas apvienības vadītājs Normunds Vāvers un Bauskas novada priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks. A. Mačeks sacīja, ka nav problēmu veikt locekļu rokādi, viņu komisijā aizvietojot ar J. Krievu, kam deputāti arī piekrita.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrs jautājums bija saistīts ar norādēm par to, ka jācenšas piesaistīt konkursam kādu no Iecavas mūzikas un mākslas skolas pedagogiem. «Gribētu iestrādāt iespēju, ja pretendenti neapmierina, varam uzaicināt kādu no esošajiem pedagogiem. Pagājušajā reizē persona, kas uzvarēja konkursā, uzreiz pateica, ka nenāks. Nākamajam labākajam kandidātam bija problēmas, kas likās nesaistāmas ar darbu, tāpēc izvēlējāmies trešo kandidātu. Un atkal garām. Mums pašiem Iecavā ir pietiekami jaudīgi un zinoši cilvēki, tāpēc šādu punktu vēlētos iestrādāt nolikumā,» pauda J. Krievs.

Ierosinājums gan nerada dzirdīgas ausis. Deputāte Inita Nagņibeda pauda, ka iecavniekiem jau tagad ir jācenšas uzrunāt izglītības iestādes darbiniekus, mudinot pieteikties konkursam. Viņai piekrita arī deputāts Rihards Melgailis. Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis pauda, ka šādus konkursus rīko pēc Ministru kabineta noteikumiem un šādu rezultātu ministrija var nesaskaņot.

Atbildot V. Ieleja uzsvēra, ka bija jau grūtības sameklēt direktora pienākumu izpildītāju. «Maza atsaucība. Mēs esam gatavi strādāt ar jebkuru potenciālo kandidātu,» tā V. Ieleja. «Ja redzam, ka darbinieks būtu īstajā vietā un viņu atbalsta kolektīvs, ir jāstrādā un jāuzrunā. Tāds arī ir darbs,» pauda A. Mačeks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 19 pašreizējām vakancēm, kas publicētas bauska.lv mājaslapas «Vakanču» sadaļā, 15 vakances ir Bauskas novada administrācijā un bāriņtiesā. Kā jau minēts, Bauskas novada bāriņtiesa meklē divus locekļus ar atalgojumu 1190 eiro, priekšsēdētāja vietnieku ar atalgojumu, sākot no 1175 eiro, un priekšsēdētāju ar atalgojumu no 1647 eiro.

Iecavas mūzikas un mākslas skolas direktores konkursā, kuru rīkoja 2021. gada augustā, direktores prognozētā atalgojuma summa bija minēta 1228 eiro.

Novada administrācijā meklē arī informācijas tehnoloģiju nodaļas datorsistēmu un datortīklu administratoru ar atalgojumu 1202 eiro, juristus ar atalgojumu no 1062 eiro, sabiedrisko attiecību speciālistu ar atalgojumu no 1050 eiro, saimniecisko darījumu nodaļas iepirkumu speciālistus ar atalgojumu 1245 eiro un citus darbiniekus.

Foto:www.bauskasdzive.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Ar tādām algām un tik neprofesionāliem vadītājiem drīz paliks tikai vadītāji un pensionāri un tie, kuri darba tirgū ir nulles.

  23
  4
 2. Vai tad pašvaldībā nav lielākā daļa ar pensijas un pirmspensijas vecuma ļaudīm? Vai tad jaunajiem un spējīgiem vietas nav jāatbrīvo? Varbūt vajag optimizēt cilvēku skaitu un algas attiecīgi pacelt? Dzīves dārdzība pieaug rekordtempos. Citur algas paaugstinājums netiek līdzi cenu kāpumam veikalos. Citur algas stāv uz vietas vai pat ir mazākas par minimālo, bet ja ir pensija plus vēl alga kaut kā var savilkt galus. Tā kā pensionāri varbūt kaut kādā ziņā arī ir izdevīgi, nebrēks pēc algas paaugstinājumu un padarīs darbu, kamēr jaunie meklēs iespējas, kur nopelnīt vairāk.

  16
  5
 3. Es, protams, atvainojos.. Bet ko var atrast par tādām algām? IT sistēmu un tīklu admin – 1200 bruto? Jurists 1000 bruto? Juristiem vispār bez augstākās izglītības (kā zināms, lai būtu “jurists” vajag maģistru) prasa vēl 3 gadu pieredzi. Un pretī 1000-1200 bruto. Es nesaprotu.

  28
  1
 4. Pieļauju, ka vakanču skaits vēl pieaugs, jo gan jau kāds no tiem, ko pierunāja palikt, tomēr to “sviestu” neizturēs, ko dzen Triumvirāts AAA (Aivars, Aivars, Administrācijas vadītājs). Triumvirāts no laukiem pārvācies uz pilsētu un mēģina iedzivināt feodālismu, ko savulāk piekopuši savos miestos. Uz saeimas vēlēšanām, lai arī par ko balsotu, atceramies no sarakstiem svītrot Triumvirātu, lai paliek uz vietas un nosēž no zvana līdz zvanam. Vienu mēs jau aizūtījām uz Saeimu, savārija sūdus uz vietas, solīja lielos labumus no Rīgas augstā krēsla izbīdīt, bet ir kā parasti…

  17
  1
 5. Kad būs vakance uz domes priekšsēdētāja vietu? Vai nevajadzētu kādu jaunāku, enerģiskāku, ilgtspējīgāk domājošu, mūsdienīgāku cilvēku? Padomju laika produkti būtu jāaizmirst…

  15
  3
 6. Nu redzat, ka Bauskā vakances ir un pēc komentāru rakstītājiem redzams, ka gudri cilvēki arī ir…tad nu ejat uz pašvaldību un strādājiet un dzīves līmenis vietējā kopienā celsies…būs man prieks nodokļus maksāt.

  10
  3
 7. Aleksandr piesakies uz kādu vakanci un nāc atpakaļ uz Bausku! Saimniecisko darījumu nodaļā tīri labi vari derēt!

  6
  5
 8. Vajag Vajag un vēlreiz VAJAG Bauskai arī tak nauda kā nekad………. SKAISTI DZĪVOJAM nabag mājā, un pagastā !!!!!!!!!!!

  1
  1
 9. Laiks taču beidzot rakstīt gramatiski pareizi!Vai tad locekļi jāmeklē?Nē- jāmeklē darbinieki ,speciālisti ,tikai ne jau locekļi!Tāpēc jau darbi neiet uz priekšu, ka visur sēž locekļi!!

  12
  1
 10. Ja jau Bauskas novadam pievienoja Vecumnieku un Iecavas sporta skolas,kāpēc nav vienas kopīgas sporta skolas un vienas direktores? Vai tiešām viena pensionāre tur visus večus aiz …???

 11. Inta, ja runa ir par bāriņtiesu, kurai tiek meklēti “locekļi”, tad sašutums jāadresē likumdevējam, jo tieši Bāriņtiesu likumā, Civillikumā un arī citos LR likumos minētais darbinieks, speciālists vai amats (kā Jums labāk patīk) tā arī definēts – bāriņtiesas loceklis…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.