Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domē – optimizācija

Pagājušajā gadā Bauskas novada domei nesekmējās konkursa kārtībā atrast veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāju. Konkursā uz šo amata vietu netika saņemts neviens pieteikums. Šogad pašvaldība ķērusies pie optimizācijas, un šo amata vietu likvidēja. Foto: no arhīva

Bauskas novada dome ir atteikusies no veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāja amata. Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka optimizēta šīs jomas pārvaldības struktūra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar Bauskas novada domes šī gada 26.janvāra domes sēdes lēmumu “Par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” nolikumā” tika apstiprināti grozījumi Bauskas novada administrācijas nolikumā.

Tie paredz, ka tiek apvienota sporta nodaļa ar veselības un sabiedrības labklājības nodaļu. Līdz ar to pēc grozījumiem tagad būs sporta un veselības nodaļa, kuru vadīs esošā sporta nodaļas vadītāja Līga Rimševica, kurai ir atbilstoša augstākā izglītība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. Varbūt vajag pārskatīt arī citu nodaļu darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam? Jo daudzi sēž un neko nedara

  47
 2. ja jau “idustriālajam parkam” gadiem nevar atrast investorus, tad arī diez vai kas daudz mainīsies līdzšinējā domes saimes amatu sadalījumā “asinsradinieku” vidū. Viss ir vienkārši, pensijā aizgāja domes kapitālsabiedrības vadītāja un lieks izrādījās arī viņas meitai savulaik izkārtotais amats.

  42
  1
 3. Paši izveidoja daudzus bezjēdzīgus amatus un tagad skaļi paziņo -optimizējam. Un uzsitam sev uz pleca -kādi mēs malači! Un cik pielika paplašinātas nodaļas vadītajai pie algas? To pašu naudu, ko “ietaupīja”?

  49
  3
 4. Rimševicai ir medicīniskā izglītība??? Kas ,jūs tur jūkat prātā? Kā cilvēks,kurš vēl strādā par treneri,iespējams sava tiešā darba laikā,kas ir iespējami likumpārkāpums, var strādāt vēl ar medicīnu saistošā darbā??? Kāda labklājības izglītība ir Rimševicai?

  20
  5
 5. dažas dienas iepriekš LR raidījumā “krustpunkti” tika stāstīts, ka mūsu valsts prezidentam Levitam alga tagad divreiz lielāka kā Polijas prezidentam Dudam. Tad, salīdzinoši mūsu vietvaldim Okmanim ir vairāk kā puse Levita algas, tātad lielāka nekā Polijas prezidentam. Šiki dzīvojam, bet ne visi- tikai izredzētie, tautas uzticību guvušie. Tas ne kas, ka mazākās daļas novada iedzīvotāju uzticību- apmēram 1/3 no novada elektorāta

  35
 6. Ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārziņus arī optimizēja ha tas tāpēc ka alga šim amatam ar piemaksu samazinājās.Jo redz tagad būs saimniecības pārziņi.🙂
  Kas atbild par to ka valstī paaugstina minimālo algu par 120 eur,bet šim amatam samazina. Kur ir taisnība???

  20
 7. Pašvaldības policistiem ir policista izglītība? No optimizācijas aspekta. Tagad modē pianisti par mediķiem, ārsti par skolotājiem.

  25
 8. Varbūt kāds var nokomentēt baumas pilsētā par Okmaņa atkāpšanos un pāriešanu uz Zemgales plānošanas reģionu, Mačeka nākšanu mēra amatā?

  24
  1
 9. Garšīgi sasmējos! Tā kā bez viņa viss sabruks pilnīgi un galīgi?
  Ja tajās baumās ir kaut kripatiņa patiesības, tad tas izskatās pēc žurku bēgšanas no grimstoša kuģa pēc tam, kad pašas žurkas kuģī kārtīgus caurumus izgrauzušas.

  29
 10. Tas ir labi,ka optimizē!Cik ilgi manam bērnam Zālītes skolā jādzīvo 4 m2?
  Kas notiek?Lielā skola slēgta.
  Ko domā Okmanis?Pašvaldības skola.
  Uzrakstīju tiesībsargam.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.