Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domes delegācija devusies vizītē uz Vāciju

Pēc Vācijas sadarbības partneru izteiktā uzaicinājuma laikā no 23. līdz 26. martam Bauskas novada pašvaldības delegācija četru cilvēku sastāvā piedalās sadarbības pasākumos Billerbekas pašvaldībā, portālu informēja Bauskas novada sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldību pārstāv domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, deputātes Solveiga Lineja un Laine Baha, kā arī Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers.

Šajā laikā Billerbekā viesojas arī pārstāvji no Amerikas Savienotajām Valstīm, Francijas un Ukrainas.

Klātienē tika noslēgts sadraudzības līgums starp Billerbekas un Malinas (Ukrainas Republika) pašvaldībām. Billerberkas pašvaldības vadītāja Mariona Dirka un Malinas mērs Oleksandrs Sytailo. Foto: publicitātes foto

Ceturtdien, 23. martā, svinīgā ceremonijā tika parakstīts Billerbekas un Malinas (Ukrainas Republika) pašvaldības sadarbības līgums. Uzrunājot ceremonijas dalībniekus, Aivars Okmanis apliecināja, ka Bauskas novada iedzīvotāji un pašvaldība ar materiāltehniskajiem līdzekļiem, finanšu ziedojumiem un brīvprātīgo darbu palīdz sekmēt Ukrainas uzvaru Krievijas uzsāktajā karā. Bauskas novads oficiālu līgumu par sadarbību ar Malinu noslēdza 2022. gada 4. jūnijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē precizēja, ka vizītes programmā iekļauta tikšanās ar Billerbekas pašvaldības politiķiem un administrācijas darbiniekiem, pilsētvides un kultūrtelpu apskate. Centrālais nedēļas nogales pasākums ir Billerbekas katoļu katedrāles 125. gadskārtas svinības.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Bauskas novada domes deputāte Solveiga Lineja uzrunā klātesošos. Foto: publicitātes foto

Bauskas novada domē skaidroja, ka sākotnēji draudzību ar Billerbeku iedibināja Iecavas novada dome, līgumu noslēdzot 2017. gada 19. maijā. Sadarbība galvenokārt veidojās pašvaldību vadības līmenī; tika iepazīti katras puses aktuālie projekti un darba organizēšanas modeļi. Billerbekas pūtēju orķestris ar saviem priekšnesumiem ir kuplinājis Iecavas svētkus. Bauskas novada dome atjaunoja sadraudzības līguma darbību pagājušā gada 4. jūnijā. Līgumā ietverta apņemšanās attīstīt pieredzes apmaiņu dažādās dzīves jomās un īstenot kopīgus projektus.

Bauskas novada domes delegācijas aviobiļetēm iztērēti 1087,92 eiro, komandējuma naudā kopā izmaksāti 390 eiro. Sadraudzības pilsētas Billerbekas delegācija tiek gaidīta Bauskas novada svētkos 13.maijā.

Bauskas novada domes pašvaldību pārstāv pašvaldības deputāte Solveiga Lineja (no kreisās), Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers, domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un deputāte Laine Baha. Par viesiem priecājas Billerberkas pašvaldības vadītāja Mariona Dirka (vidū). Foto: Bauskas novada dome

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Hmm, kāpēc man šķiet, ka šis ir I know but i will not say? :)) Cik man ir bijusi tā pieredze, tad ar valodas zināšanām pašvaldību vīriem un sievām ir ui cik grūti. :))

  6
  2
 2. Skolotājiem naudas pabalstus noņēma tagad pa fikso jāiztērē,kamēr nesāk pieprasīt un streikot!

  6
  2
 3. Oho, papiks blondīni uzlūdz uz valsi! Nu džentelmens kas džentelmens. Taču mūsējam švītam līdz Ventspils vārdabrālim vēl ir kur tiekties.

 4. Entschuldigung Sie bitte ! Ich spreche ein bisschen Deutsch…..Achtung! Sorry! My english…..nesaprot! Ich var lietot Google translater !!! Langsam. Jums ir vien kauss riktīg vāc Bier? Mūs tikšān ir ļoti labs. Zemniek maksā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.