Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domes sēdē izskatīs 56 jautājumus

Ceturtdien, 30. maijā, Bauskas novada domes deputāti kārtējā domes sēdē izskatīs 56 jautājumus. Domnieki lems par Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieka Broņislava Ostrovska atbrīvošanu no amata, par zemes nomas tiesību izsoli elektroauto uzlādes staciju iekārtu uzstādīšanai, par izmaiņām Bauskas novada Jaunatnes lietu konsultatīvās un pedagoģiski medicīniskās komisijas sastāvā, liecina publiskotā sēdes darba kārtība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdienas sēdē deputātiem būs jāapstiprina arī vairāki pašvaldības saistošie noteikumi: par Bauskas novada pašvaldības kapsētu darbību un uzturēšanu, par līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai, par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, par mājas (istabas) dzīvnieku turēšanu Bauskas novadā, par pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem, par sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu un lietošanas kārtību, kā arī par pirmsskolas izglītības nodrošināšanu Bauskas novadā.

Sēdē spriedīs arī par Bauskas novada pašvaldības pedagogu darba samaksas noteikumiem un par grozījumiem noteikumos “Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju profesionālās darbības novērtēšanas kārtība”.

Paredzēts izskatīt arī vairāku pašvaldības nekustamo īpašumu nodošanu atsavināšanā. Pēdējais izskatāmais jautājums būs par ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma, papildatvaļinājuma un atvaļinājuma pabalsta piešķiršanu domes priekšsēdētājam Aivaram Okmanim. Ar pilnu darba kārtību var iepazīties pašvaldības vietnē Bauskas novada domes sēdes darba kārtība | Bauskas novads.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdei, kas ceturtdien sāksies pulksten 9, var sekot līdzi interneta tiešraidē pašvaldības oficiālajā “YouTube” kontā “Bauskas novads”.

Pēc tiešraides beigām video automātiski saglabāsies pašvaldības “YouTube” kanālā un būs pieejams jebkurā mirklī. Domes sēžu tiešraides neizslēdz iespēju ikvienam interesentam domes sēdes vērot klātienē.

Foto: Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.