Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada domes sēdē skatīs 30 jautājumus

Ceturtdien, 25. janvārī, notiks Bauskas novada domes sēde, kurā paredzēts skatīt 30 jautājumus, liecina pašvaldības mājaslapā publiskotā informācija. Sēdei līdzi var sekot tiešraidē pašvaldības YouTube kontā:Bauskas Novada Pašvaldība – YouTube.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes deputātiem būs jālemj par Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju mēneša darba algas likmes noteikšanu, par Bauskas novada kultūras projektu konkursa nolikuma apstiprināšanu, par investīciju projekta “Vecumnieku vidusskolas ēkas pārbūve” iesniegšanu un aizņēmumu projekta pabeigšanai, kā arī par nekustamā īpašuma Mazā Lakāju iela, Ceraukstes pagastā iegādi pašvaldības autonomo funkciju izpildei.

Tāpat sēdes darba kārtībā iekļauti vairāki citi jautājumi, piemēram, par telpas īpašumā “Saulaines katlu māja” Rundāles pagastā nodošanu bezatlīdzības lietošanā biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts”, par uzturēšanas maksas noteikšanu Bauskas novada pašvaldības iestādē “Veco ļaužu un invalīdu pansionāts “Atvasara”” 2024. gadā, par virkni pašvaldības īpašumu nodošanu atsavināšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (22)

 1. Kad salabos ceļus? Pamēģiniet no Brunavas uz Bausku aizbraukt. Par ko es maksāju nodokļus?

  22
  1
 2. vai visa pagājušā gada domes prioritāti- Kalna un Zaļās ielas “mierināšanas” projektu turpinās arī šogad, vai visus “mierināšanas projektam” jau izlietotos līdzekļus un domes speciālistu, kā arī deputātu titānisko darbu aizslaucīs mēslainē?

 3. Lai kā būtu ar partejisko piederību, bet sajūta, ka tikai Pētersone un Cimmermanis spēj domāt stratēģiski….(neoficālo daļu vēlētājs parastais neredz/nedzird)

  Kā var būt situācija, ka vēl aizvien nav skaidrs kādas ir izglītības prioritātes novadā? Deptutāti pārējie – attopieties.

  Un visam pāri komentāri par peldēšanu….Kā var plānot kautkādas sīkas aktivitātes sistemātiski, ja jau standartā nav skaidrs kādas būs prioritātes globāli izglītības jomā novadā.

  Skumji, ka runājam par mikroproblēmu jautājumiem, lai gan domes deptutāti ir ievēlēti, lai sniegtu stratēģisku vīziju.

  11
  3
 4. par novada ceļiem, skolām un citiem iedzīvotājiem svarīgiem jautājumiem lai lemj jau augstākā līmenī- “reģionālie plānotāji”. Mums ,te novadā, cits līmenis- novada identitātes meklēšana, finansējuma piešķiršana gadskārtējiem festivāliem, piemiņas vietas ierīkošana nākamajam izbijušam Bauskas krogam un vēl “akcijās” šādu tādu tūkstošu, pat miljonu ‘apgūšana”. Un, protams, daudziem iedzīvotājiem svarīgu pienākumu tālāk nodošana “Sarkanajam krustam” un tam līdzīgām organizācijām. Tā kā jautājums, “vai jums ir novuss”, ir tieši laikā un vietā.

  20
  2
 5. Fūū, bet cik prasti Cimermanis lamājās, tomēr tak nav aizgaldā. Kaut kā vajadzētu nedaudz muti pieturēt.

  10
  5
 6. Par Brunavas ceļiem atbildība būtu jānes nevīžai Marčenkovai, kas atsēdēja un saņēma algu, bet neko neizdarīja brunaviešu labā. Jāprasa atpakaļ viņai izmaksātā nauda, jēgas no viņas nebija.
  Un vēl arī R. Čakāne ilgus gadus kaut kā tika par deputāti, gan nezinu kā, pirms vēlēšanām nezin ko tur solīja, kā tika tā nekā. Bet kāpēc tā? Ir tikai solījumi nevis reālas darbības.
  Paldies dažiem Brunavas aktīvistiem, kuri toreiz ministru uzaicināja, bet neko tak nepanāca, nāca jauns ministrs un viss tāpat.

  13
 7. Kas ar skolām?Kad sakārtosiet jautājumus un lēmumus par reorganizāciju un akreditāciju pārcelšanu?Mēs vecāku padome,vēlamies zināt????
  Mums ir daudz jautājumu.Pieteiksim vizīti.

  5
  4
 8. par to peldēšanas diskusiju es nepiekritu, kopejo fizisko sagatavotibu vajag stiprinat un arstiem nevajag rakstit atbrivojumus. PSRS laika reti kurs bija atbrivots no fizkulturas. Kopejo fizisko sagatavotibu vajag paaugstinat un peldesanu.

  4
  1
 9. Nu Juris K. gan izgāzās par piemaksām.Viņam tik daudz jautājumu vienmēr un visur.Fui!
  Paldies Ābelniekam un Initai!

  2
  2
 10. Kāpēc Bauskas dzīves interneta versijā nav ielikts raksts par to,kas vadīs Īslices pagasta pārvaldi?
  Kāpēc?

 11. Jankam

  Viens kanditāts bija un to pieņēma.
  Avīzē jau ir ielikts,interneta versija nav.

 12. Lunai
  Kāpēc?Tieši otrādi.
  Cilvēkiem jāzin.Tomēr vadīt pagastu,nav tirgū sēdēt.Jaunus speciālistus jau atbalsta.

 13. Pārvaldi vadīs Una Pilverte.Aināra un Inetas Pilvertu pedagogu meita no Bērzkalniem.Jauna enerģiska.Veiksmi!Lai veicas!
  Bauskas dzīvē raksts.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.