Bauskas novada florbola veterāniem šoreiz sudrabs

Noslēdzies Latvijas čempionāts florbolā veterāniem vecuma grupā 45+. Šogad «Bauskas» komandai kopvērtējumā otrā vieta – par valsts čempioniem kļuva komanda «Ekskurzeme/ Tukums».

Čempionātā šogad piedalījās sešas komandas. Sacensības noslēdzās Bauskā 30. martā. Praktiski izšķirošajā pēdējā mačā «Bauska» piekāpās vienībai «Ekskurzeme/ Tukums» ar 0:2, un viesi kļuva par čempionāta uzvarētājiem ar 36 punktiem, bet «Bauskai» otrā vieta ar 32 punktiem. Bronzas medaļas ieguva «Aizkraukles novads» ar 29 punktiem. Tā liecina mājaslapas «floorball.lv» informācija.

«Bauskas» komandā spēlēja Ingus Panteļējevs, Jānis Cīrulis, Agris Grandovskis, Māris Akmentiņš, Pēteris Freimanis, Jānis Kārkliņš, Pēteris Maziks, Rihards Davidonis, Konstantīns Balzaris, Igors Kalnačs, Andris Erenbots, Gints Vecelis, Artis Malkavs, Ilvars Balodis, Mārtiņš Bērziņš, Normunds Maskalis, Ritvars Krēmers, Guntars Grandovskis un Uģis Niedre. Komandas treneris Normunds Grunckis.

Komentāri (4)

1. Kā tad tā ,viņi tak nesen pasaules čempionātu uzvarēja,vai kā tos sētas mačus Prāgā sauca… Nu nevar taču aliņus rīt, pīpēt un florbolu spēlēt…jaunie noskatās un dara tāpat,tāpēc jau arī florbols visās līgās par pēdējām vietām spēlē…