Trešdiena, 21. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-6° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskas novada izglītības iestādes saņem 82 portatīvos datorus

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), izvērtējot situāciju,
piešķīrusi Bauskas novada izglītības iestādēm 82 portatīvos datorus, portālu informēja Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina.

20 datorus saņems Bauskas pamatskola, pa 13 datoriem katra saņems Uzvaras, Codes un Vecsaules pamatskola. Īslīces pamatskolai atvēlēti 11 datori. Savukārt Griķu pamatskolā un Pamūšas speciālajā pamatskolā nonāks pa sešiem datoriem katrā.

Skolas ierīces varēs izmantot gan ikdienas mācību procesa
modernizēšanai, gan attālināto mācību procesa nodrošināšanai.

Kā vēstīts, lai uzlabotu tehnoloģisko nodrošinājumu skolās, tādējādi
mazinot Covid-19 krīzes seku ietekmi uz izglītības nozari, un īstenotu
attālināto mācību procesu, šā gada augustā IZM nāca klajā ar
priekšlikumu par 3,97 miljonu eiro piešķiršanu portatīvo datoru iegādei, kuru atbalstīja arī valdība. Par šo summu ir iegādāti vairāk nekā 6200 portatīvie datori.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.