Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja pamet amatu

Atlūgumu iesniegusi Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja. Amatu Bauskas novada pašvaldībā viņa pamet personisku iemeslu dēļ, portālam apliecināja pati V. Ieleja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē precizēja, ka izglītības nodaļas vadītājas Vijas Ielejas iesniegums par darba attiecību izbeigšanu Bauskas novada pašvaldībā saņemts šī gada 17. jūlijā. Izglītības nodaļu viņa vadījusi astoņus gadus. Sākotnēji strādājusi Izglītības nodaļas vadītājas amatā Iecavas novada domē, kur darba gaitas sāka 2015. gada 8. jūnijā. Ievērojot, ka 2020. gada 23. jūnijā stājās spēkā Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums, ar kuru Bauskas novada pašvaldība ir Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā iekļauto pašvaldību institūciju, finanšu, mantas un saistību pārņēmēja, ar 2022. gada 1. janvāri darba tiesiskās attiecības V. Ieleja turpināja Bauskas novada pašvaldības iestādē «Bauskas novada administrācija» Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta izglītības nodaļas vadītāja amatā.

Bauskas novada pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto vietu. Pašvaldības solītais atalgojums ir 1484 eiro pirms nodokļu nomaksas. No kandidātiem tiek prasīta augstākā pedagoģiskā izglītība (vēlams – izglītības vadībā), vismaz triju gadu darba pieredze izglītības jomā un izglītības vadības darbā, izglītības jomu re-glamentējošo normatīvo aktu pārzināšana un prasme tos pielietot, labas komunikācijas un sadarbības prasmes, precizitāte un spēja organizēt darbu patstāvīgi un vēl virkne prasību, ar kurām var iepazīties publicētajā darba sludinājumā pašvaldības tīmekļvietnē «bauskasnovads.lv».

Pieteikties šai vakancei varēja līdz ceturtdienai, 10. augustam. Bauskas novada domē informēja, ka līdz 10. augusta pēcpusdienai uz izglītības nodaļas vadītāja amata vakanci saņemti divi pieteikumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (27)

 1. Par tādu algu,lai paši strādā!!!apsmiekls ar tādām prasībām,saņemt mazu atalgojumu.

  21
  5
 2. Vienkārši sviests, kurš par tādu atalgojumu pretendēs uz tādu amatu. Izsmiekls!
  Prieks par Viju, ka pieņēma tādu lēmumu.

  19
  5
 3. Interesanti, kuri divi drosmīgie personāži ir pieteikušies? Laikam tādi, kuri skolā nevienam kolektīvam neder , vai arī tādi, kuri par katru cenu grib tikt atpakaļ. Vienā upē gan divreiz neiekāpsi…

  15
  2
 4. Nu ka nav kauns pasvaldibai piedāvāt tadu algu? Tik liela apjoma darbam. Nu galigi nenovērtē darbiniekus.

  14
  4
 5. Vai tiešām tā blondā kundzīte gados atkal un atkal mainīs darbu un pretendēs uz vadītājas vietu?Vija kā vadītāja bija un ir gan strādātāja, gan darītāja. Un viņai bija enerģija, ātrs darba temps un lielas darbaspējas. Tas viss tai pretendentei pilnīgi noteikti nav. Bet toties ir neizmērojamas ambīcijas un atriebes kāre.

  12
  5
 6. Visvairāk jau dabūs “ trūkties” tās nodaļas speciālistes. Bet dažām jau arī vajag krietni vairāk “pacensties”.

  7
  1
 7. Varbūt Žabovs jāliek par priekšnieku,viņam piestāv,B1Ģ taču gadiem ilgi vadīja,sporta stadionu uzcēla,skola tika augsti novērtēta Latvijā.

  15
  2
 8. Zem šīs tēmas gan notiek aktīva komentāru dzēšana. Laikam stipra aizmugure tiem, par kuriem raksta vai piemin.

 9. Jocīgi! Tad, kad tiek sludināts konkurss uz konkrētu amatu ar konkrētām prasībām un atalgojumu, tad prasības lielas un alga maza. Tad, kad uzrodas cilvēki, kas ir gatavi par šīm algām strādāt, tā pasvaldība maksā milzīgas algas ne par ko! Tā arī nesapratu, kurā mirklī notiek šīs brīnumainās pārvērtības…

  4
  1
 10. Ja godīgi- tad iepriekš izteikti tika lobēts bijušais Iecavas novads un tā izglītības iestādes tika izceltas prioritāri ārpus citām iestādēm. Bet pārējais viss bija diezgan OK. Mans viedoklis, (kuru noteikti tūlīt izdzēsīs) par novada atbilstošās jomas departamentu un tā Vadību ir sekojošs-tāds
  veidojums vispār nav vajadzīgs. Jā-un kāpēc rakstā, kas ir vienkāršs un ļoti primitīvi veidots no žurnālistikas viedokļa un ir prasts faktu savārstījums-nav departamenta vadītājas vai izpildvaras viedokļa?

 11. Ja pat ņemtu abus pretendentus par vadītājiem -diez vai viņi tiktu galā. Tas ir darbs vadīt direktorus, ekonomistus, komunicēt ar politiķiem,veidot izglītības nozares stratēģiju novadā, koordinēt apjomīgu metodisko darbu, kas iepriekš vispār gandrīz nav darīts. Tiem pretendentiem jābūt ļoti augstā līmenī kā darītājiem, nevis tikai kaut ko tukši “muldēt “ darba intervijā.

 12. Izglītības nodaļā jaunie darboņi ir nekompetenti un nezinoši.
  Aizbēg no skolas, lai sēdētu un čalotu.

  11
 13. No IN jēgas un atbalsta nekāda.Kad bija mazie novadi,bija ok.
  Pievienoja Bauskai sākās problēmas.
  Kāda jēga no tādiem darboņiem?

 14. Rakstā taču minēts, ka pieteikušies divi pretendenti, kuriem liekas, ka viņi var vadīt izglītības jomu mūsu novadā, kuri ir profesionāli, zinoši, atbilstoši izvirzītajām augstajām prasībām un sevī saskata vadītāja un līdera dotības.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.