Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada jauniešus aicina piedalīties popielas konkursā; uzvarētājiem sola 300 eiro naudas balvu

Bauskas novada biedrība “Laiks jauniešiem” 18. februārī Īslīces kultūras namā rīko popielas konkursu “Pārspēj šo, ja Tu vari!”, portālu informēja biedrības pārstāvis Gints Jankovskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš atklāja, ka konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt un pulcēt Zemgales plānošanas reģiona izglītības iestāžu jauniešus vienuviet, paužot savas radošās spējas, prasmes un talantus. “Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un motivāciju tālākā attīstībā, tādējādi veicinot radošo izaugsmi,” teic G. Jankovskis.

Konkursā aicinātas pieteikties Zemgales plānošanas reģiona izglītības iestāžu audzēkņu komandas. Konkursam var pieteikties līdz 13. februāra pulksten 20 vietnē https://www.laiksjauniesiem.lv/  . G. Jankovskis atzīmēja, ka dalības maksa netiek piemērota.

Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija piecu dalībnieku sastāvā. Vienam priekšnesumam atvēlētais laiks ir četras minūtes, precizē G. Jankovskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš pastāstīja, ka kopīgi ar sadarbības partneru atbalstu izveidots balvu fonds. Trešās vietas ieguvējiem paredzēta naudas balva 100 eiro, otrās vietas ieguvējiem – 200 eiro, bet uzvarētāju komanda saņems 300 eiro. Tiks pasniegta arī žūrijas simpātiju balva. Laureāti naudas balvu varēs izlietot izglītības iestāžu aktivitāšu organizēšanā vai pašpārvaldes attīstībā.

“”Covid-19” un krīze Ukrainā veicina satraukta emocionālā fona veidošanos bērnos un jauniešos. Konkursa “Pārspēj šo, ja Tu vari!” viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku, veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam. Ļoti ceru, ka konkurss veidosies par ikgadēju un apmeklētu pasākumu,” sacīja G. Jankovskis.

Foto: Ilustratīvs attēls/dundega.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Vai patiešām par visu jauniešiem ir jāsamaksā- piedalās sportā- jāmaksā, piedalās olimpiādēs- jāmaksā, pat šādā pasākumā bez maksas laikam nepiesakās. Vai tad tāpat ar prieku- par kopābūšanu, par talantu atraisīšanu, par pašizteikšanās iespēju- tas ir par velti un tad dalībnieku/pasākuma nav…?

    9
    4
  2. Atbilde (@TrakasLietas): Sveiciens! Mēs vēlamies motivēt attīstīt skolēnu pašpārvaldes un “stutēt” jauniešu līdzdalību dažādos līmeņos. Mūsuprāt, tā ir lieliska iespēja nopirkt vai noorganizēt kādu nelielu pasākumu, lai padarītu skolas dzīvi pilnvērtīgāku.

    8
    5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.