Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada lauksaimniekus aicina uz “Uzņēmēju brokastīm”

Ar mērķi veicināt dialogu starp pašvaldību un lauksaimniekiem piektdien, 17. martā, Bauskas novada uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizē  cikla “Uzņēmēju brokastis” pasākumu “Vai šodien ir viegli būt lauksaimniekam?”, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notiks Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā, dodot iespēju lauksaimniekiem iepazīt skolas praksi, apmācot topošos lauksaimniecības speciālistus.

“Uzņēmēju brokastis” ieplānotas divās daļās- vispirms būs informatīvā daļa, kurā nozaru pārstāvji informēs par lauksaimniecības nozari Bauskas novadā, zemkopības sektora nākotnes izaicinājumiem un iespējām, Zemkopības ministrijas prioritātēm valdības rīcības plānā, kā arī vēstīs par pārtikas ražošanas Latvijā problēmām un perspektīvām.

Pēc tam sekos pārrunu daļa, kas ietvers gan diskusiju paneli ar nozaru ekspertiem, lai gūtu atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kā arī tīklošanos, lai vietējiem uzņēmējiem būtu iespēja iepazīties ar nozaru kolēģiem un veidot nākotnes sadarbības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par aktuālajā tēmām informēt ir pieaicināti tādi eksperti, kā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, Zemkopības ministrijas ministra biroja vadītāja Anna Vītola Helviga, Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, Bauskas novada Lauku attīstības konsultanti Kristaps Stallīts, Edgars Dzelme, uzņēmuma SIA “G&Z  Ražotne” īpašnieks Ģirts Vismanis. Diskusiju panelī piedalīsies arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Saeimas deputāts Arnolds Jātnieks.

Bauskas novada domē informēja, ka publiska pieteikšanās pasākumam ir atvērta līdz 13.martam vai līdz brīdim, kad tiks saņemts maksimālais pieteikumu skaits. “Pašlaik pieteikumi tiek saņemti ievērojamā skaitā, tomēr tā kā aicinām no uzņēmuma pieteikties tikai pa vienam pārstāvim, iespēja pieteikties vēl ir,” apliecināja pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Lai brauc uz pagastiem, uzņēmējiem nebūtu jābrauc par nesaremontētajiem ceļiem, tad redzēs cik viegli
    būt lauksaimniekam.

    10
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.