Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada mazākie valodnieki spoži startē Zemgales olimpiādē

Pagājušajā nedēļā Bauskas novada 4. klašu skolēni piedalījās Zemgales reģiona latviešu valodas un literatūras olimpiādē un guva teicamus rezultātus, portālu informēja Bauskas novada Sākumskolas mācību jomas koordinatore Līga Bajāre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā olimpiādē sacentās 40 skolēni, tādēļ konkurence bija sīva, un katram dalībniekam bija jāparāda savas labākās zināšanas un prasmes, kas apgūtas mācību procesā. L. Bajāre atzīmē, ka liela nozīme bija arī vērībai un uzmanībai, jo tieši tās bieži izšķīra vērtīgo punktu iegūšanu.

L. Bajāre atklāja, ka Bauskas novadu olimpiādē pārstāvēja 10 skolēni, no kuriem 6 ieguva godalgotas vietas un atzinības. “Tas ir ļoti labs rādītājs, kas apliecina gan skolēnu augsto zināšanu līmeni, gan pedagogu profesionalitāti. Bauskas novada skolēni ir konkurētspējīgi ne tikai savā novadā, bet arī visas Zemgales mērogā un Latvijā!” vērtē L. Bajāre.

Pirmo vietu izcīnīja Līva Grosberga no Bauskas 2. vidusskolas, bet 3. vietu – viņas skolasbiedrene Alise Millere. Tikai puspunkts līdz godalgotai vietai pietrūka Luīzei Purviņai no Bauskas Valsts ģimnāzijas, kura ieguva atzinību. Atzinību saņēma arī Kristiāna Andiļevko no Bauskas 2. vidusskolas un Estere Balakāne no Vecsaules pamatskolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Bajāre izsaka pateicību skolotājām par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā: Ievai Mašalei, Edītei Birkvaldei, Jeļenai Šmitei, Ingai Golovčanskai, Intai Šarikovai un Laumai Zariņai.

Pēc olimpiādes skolēni devās atpūtas ekskursijā uz Tērvetes dabas parku – tā bija lieliska iespēja atslābināties pēc saspringta darba.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.