Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā par pamestu nolietotu transportlīdzekli varēs lemt pašvaldības policija

Bauskas novadā par ilgstoši atstātu uz ceļa un par pamestu nolietotu transportlīdzekli varēs lemt pašvaldības policija, liecina publikācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiesības pieņemt lēmumu par transportlīdzekļa atzīšanu par ilgstoši atstātu uz ceļa ar saistošajiem noteikumiem tiek piešķirtas Bauskas novada pašvaldības policijas amatpersonām.

Bauskas novada teritorijā transportlīdzeklis tiek atzīts par ilgstoši atstātu uz ceļa, ja tas novietots stāvēšanai uz ceļa un netiek izmantots ilgāk par 45 diennaktīm, ko apliecina brīdinājuma uzlīme uz transportlīdzekļa.

Savukārt, lai transportlīdzekli atzītu par atmestu nolietotu transportlīdzekli, brīdinājuma uzlīmi, kas apliecina, ka transportlīdzeklis atrodas ārpus ceļa, vietā, kas nav paredzēta transportlīdzekļu novietošanai, kā arī ārpus transportlīdzekļa īpašnieka nekustamā īpašuma ilgāk par 30 diennaktīm, ir tiesīgas piestiprināt Bauskas novada pašvaldības policijas amatpersonas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā iepriekš rakstīts, ap gadu miju pie Bauskas šosejas gandrīz mēnesi mētājās avarējusi automašīna.

Valsts policija uzlikusi par pienākumu automašīnas īpašniekam, kurš ir Lietuvas pilsonis, iespējami ātrāk automašīnu no ceļa evakuēt, bet īpašnieks uz Valsts policijas pieprasījumu nav reaģējis.

Bauskas novada pašvaldības policijā skaidroja, ka Bauskas novadā nav izstrādātu normatīvo aktu, kas pašvaldības policijai dotu pilnvaras automašīnas evakuēt, un nav arī atbilstoša laukuma, kur nepareizi novietotus vai pamestus autotransportlīdzekļus varētu pārvietot.

Foto: jauns.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.