Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība izdod kultūras un tūrisma ceļvedi

Bauskas novada pašvaldība pirmo reizi izdevusi kultūras un tūrisma ceļvedi nolūkā sniegt novada iedzīvotājiem un viesiem mūsdienīgu, saistošu un aktuālu informāciju, kā arī popularizēt tūrisma un kultūras dzīvi Bauskas novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brošūrai dots nosaukums – „Satiec Bausku!”. Bauskas novada domē norādīja, ka izvēlētais sauklis sasaucas un turpina līdzšinējās tūrisma komunikācijas vadlīnijas, kur figurēja “Bauska, pilsēta, kur satiekas”, “Bauska novads – novads kur satiekas”, “Bauska aicina”, kā arī ar tūrisma informācijas centra logotipu un tīmekļvietni “Visit Bauska”.

Bauskas novada domē informēja, ka ceļvedis izdots latviešu valodā, un tā kopējā tirāža ir 200 eksemplāru. Šim mērķim tērēti 607, 18 eiro (ieskaitot PVN), un līdzekļi paredzēti pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas šī gada budžetā. Brošūras saturu veidoja Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs, pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa, Bauskas muzejs, Bauskas Kultūras centrs, kā arī tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Kopīgās diskusijās tika izvērtēti sezonas aktuālākie pieturpunkti kultūras un tūrisma piedāvājumam, kopīgi ģenerētas idejas Bauskas novadā piedāvāto kultūras un tūrisma norišu pozicionēšanai.

Bauskas novada domē skaidroja, ka Edgars Getmančuks ir sportists, kurš novada vārdu spodrinājis ne tikai Latvijā, bet arī  starptautiskās sacensībās, gūstot augstvērtīgus sasniegumus, tālab izvēlēts par ekspertu, kurš dalās ar saviem ieteikumiem, apmeklējot Bauskas novadu.
 

Bauskas novada domē paskaidroja, ka ceļvedi plānots izdot reizi ceturksnī, pirmais izdevums veltīts kultūras un tūrisma norisēm šī gada martā, aprīlī un maijā. Bauskas novada domē pieļāva, ka nākamajam izdevumam tirāža varētu palielināties vai palikt nemainīga – viss atkarīgs no pieprasījuma un pašvaldības vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavasara ceļvedī atspoguļota intervija ar Bauskas novada mākslinieci un Bauskas pilsētas rožu iniciatīvas autori Lauru Ikerti, publicēti Bauskas pilsētas stāsti par plostnieku krogu „Melnais gailis” un populārās ziņģes „Tur Bauskas mazā krodziņā” tapšanu. Brošūrā ietverts novada pasākumu kalendārs pavasara mēnešiem un sabiedrībā pazīstamu novadnieku ieteikumi tam, ko redzēt, darīt, nobaudīt Bauskas novadā.

Kultūras un tūrisma ceļvedis lasīšanai pieejams Tūrisma informācijas centrā, Bauskas kultūras centrā,  kafejnīcās un restorānos, muzejos. Brošūru pieejama arī elektroniski ŠEIT. Nākamais brošūras izdevums ar aktuālo vasaras piedāvājumu  gaidāms jūnija sākumā un būs veltīts vasaras sezonai.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Tikai lasīšanai uz vietas vai tomēr līdzņemšanai arī var paņemt?
    Tomēr par mūsu naudu drukāts izdevums.

  2. Un kā Tu domā, vai ar 200 eksemplāru tirāžu var līdzi paņemt??? Te tak nav Ventspils, kur līdzīgs ceļvedis ir dabūnams gan piejūras muzejā, gan akvaparkā, gan Vizium centrā, gan citur. U re tikai latviešu valodā Bauskas novads spējīgs nodrukāt, tak konferencē runāja par lietuviešu valodu – nu kaut angļu mēlē ar būtu izdevuši, varbūt i leitis i estiņš saprastu. Kā sacīt jāsaka gribēja kā labāk, bet sanāca kā vienmēr.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.