Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība nenodrošinās pusdienas attālināto mācību laikā

No šodienas Bauskas 2. vidusskola, Bauskas Valsts ģimnāzija pievienojās Stelpes pamatskolai, kuras mācības turpina attālināti, taču pusdienas skolēniem piedāvātas netiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Iepriekšējā mācību gadā katrā no bijušajiem novadiem – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku – bija domes apstiprināta kārtība par ēdināšanu ārkārtējās situācijas laikā, jo mācības ilgstoši notika attālināti. Katrā novadā šī kārtība bija atšķirīga. Šajā mācību gadā mācības notiek klātienē. Tāda ir arī Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas nostāja, ka mācībām izglītības iestādēs maksimāli jānotiek klātienē.

Līdz šim no IZM nav saņemta informācija par plānotu ilglaicīgu mācību periodu attālināti, līdz ar to šāda kārtība jaunizveidotajā Bauskas novadā pēc administratīvi teritoriālās reformas nav izstrādāta,» atklāja izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja, «pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, lai nodrošinātu drošu vidi, īslaicīgi klasēm tiek organizēts attālināts mācību process. Uzskatu, ka šādā situācijā, kas ir mainīga un īslaicīga, pašvaldībai nav jānodrošina ne pārtikas pakas, ne taloni. Pašreizējā periodā saslimstība norit ļoti strauji. Mācību iestādes to uzzina pēc testēšanas rezultātiem, un tik ātri nav iespējams sagatavot pakas.»

Vija Ieleja aicina ģimenes, kurām veidojas problēmsituācijas, tās risināt individuāli, sazinoties ar izglītības iestādi vai Bauskas novada sociālā dienesta struktūrvienību atbilstoši deklarētajai dzīvesvietai.

Foto:grobina.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Nu ja mums tak pašvaldiba ir truciga lai nodrošinat berniem pusdienas.Naudu jataupa bus kungiem braukt atvaļinajumos.

  11
  4
 2. Mani bērni, pati arī baroju. Kad bija jādzemdē, tad pašvaldībai palīdzību un pusdienas neprasīja. Tagad pāris nedēļas savus bērnus nevīžo pabarot!

  7
  7
 3. Nav jau zināms,vai tās būs pāris nedēļas, bet jāsaprot, ka nav pašvaldību vēlēšanu gads, bet ir Saeimas vēlēšanu gads. Tad no Saeimas arī atbalsts jāgaisa. Protams savus bērnus pabarošu un izskološu. Angļu valodas privātstundas Bauskā 15 eur/h,matemātikas 7eur/h,vokālās nodarbības likme 19eur/h,tas ir nepilni 100 eur nedēļā. Bauskas skolās izglītības līmenis ir zems un attālinātais process tik šo līmeni pazemina. Re Tavars uztraucās,ka Muižniece grib celt latiņu centralizēto eksāmenu nokārtošanai. Bet šai ekrānpaaudzei arī pieci procenti būs ciets rieksts.

  9
  3
 4. Viens asprātis jau izcēlās,paziņojot,ka sabiedrība nevar mūžīgi uzturēt uzņēmējdarbību,īpaši,ja tā nav pieprasīta. Nu te apmēram tas pats, ko tad atbalstīt ģimenes,pašas vainīgas,ka izvēlējās radīt bērnus,lai pašas baro. Tik kas tad tos nodokļus maksā,lai vietējais aparāts uzturētos. Drīz tos kabinetus vajadzēs samazināt,jo nebūs jau to nodokļu maksātāju,vieni nomirs,otri nedzims

  11
  2
 5. Paldies tantiņam un onkulīšiem kas gāja uz vēļēšanām un joprojām tic ka nacionāļiem rūp mūsu bērni. Vecāki maksājiet nodokļus, lai ievēlētiem kungiem un viņu plašajam galmam būtu ko tērēt.

  11
  3
 6. Skatoties fotogrāfijā, biju šausmās ieraugot netīro pannu zem galda… Labi, ka attēls ņemts no grobina.lv, cerībā, ka Bauskas novada izglītības iestāžu virtuvēs ar tīrību ir OK.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.