Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība par 15 246 eiro nopērk krēslus Mežotnes baznīcai

Bauskas novada pašvaldība par 12 600 eiro (bez PVN) ir noslēgusi līgumu ar SIA “Kate” par 250 krēslu piegādi kultūrtelpai Mežotnes baznīca, liecina informācija elektroniskajā iepirkumu sistēmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes izsludinātajā iepirkuma konkursā piedalījās astoņi pretendenti. Dārgākā piedāvātā līgumcena bija uzņēmumam SIA “Salons Arka”, kurš bija gatavs mēbeles piegādāt par 22 975 eiro (bez PVN).  SIA “Kate” piedāvājums – 12 600 eiro bez PVN (15 246 eiro ar PVN) bija vislētākais un tika atzīts kā saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums, tālab uzņēmumam piešķirtas līguma slēgšanas tiesības.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju krēslam jābūt sarkanam, ar metāla rāmi (hromētu), plastikāta sēdi un atzveltni, bez roku balstiem, garumā 51cm, platumā 58 cm, augstumā 84,5 cm. Savukārt sēdvirsmas augstums noteikts 46, 6cm, bet atzveltnes platums 46,7 cm.  

Bauskas novada domē skaidroja, ka šobrīd krēsli tiek vesti no Svitenes tautas nama, kas ir tautas nama inventārs. Saskaņā ar noslēgto līgumu SIA “Kate” krēsli jāpiegādā  60  dienu laikā no līguma abpusējas parakstīšanas dienas – šī gada 27. februāra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē informēja, ka krēsli vēl nav atvesti. Šogad plānots iegādāties roku mazgāšanas iekārtu.

Foto: Ļena Brazjule

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Kāpēc tiek krēsli vajadzīgi sarkani? Ja pirks roku mazgātuvi, tad podu ar lai nopērk un ūdeni arī ievelk, citādi, kāda bauda apmeklēt tur pasākumu?

  8
  1
 2. auzās. Patiešām, kāpēc sarkanus? Lai jautrāk? Vai, lai krēsli dominētu pār visumā pieklājīgi rekonstruēto telpas interjeru? Skumji, bet katrs pirkums, katra rīcība tikai kārtējo reizi apliecina pašvaldības aprobežotību.

  11
  2
 3. meli, liekulība, vai vienkārši stulbums restaurēto ēku dēvēt par baznīcu. Tad jau novada domi arī vajadzēt pārsaukt par draudzi. Kā savādāk vērtēt dažos prātos notiekošo- šī restaurētā ēka ir novada bilancē un tās “uzlabošanai” nemitīgi tiek tērēti novada budžeta līdzekļi, bet tas ir pretlikumīgi, ja kā te saka tā pēc skata baznīcu atgādinošā ēka tiešām būtu baznīca.

  14
  2
 4. … 15000 krēsliem atrodas, bet 50 eir degvielai neatrodas, lai vienu reizi nogrederetu ceļu, ozolaine – bārbele…

 5. Viens citrons + 15 stukas ..ienemumi gada 6 stukas… ok..man…. jums videjais pirksts.

 6. Nu, nav jau šādi vietai gluži jāatmaksājas tieši naudas izteiksmē (tad jau arī no bibliotēkām, teātriem, koncertzālēm u.tml. vajadzētu prasīt to pašu), taču aktīvu darbību un pietiekamu apmeklētāju piesaisti gan vēlamies sagaidīt. Tikai jautājums – vai tas iespējams pie pašvaldības piedāvātā atbildīgās personas atalgojuma. Es personīgi par to ļoti, ļoti šaubos.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.