Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība piešķirs līdzfinansējumu uzņēmējdarbības sākšanai novada teritorijā

Lai sekmētu uzņēmējdarbības vides attīstību Bauskas novadā, ir izstrādāts nolikums «Par līdzfinansējuma piešķiršanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai «Īsteno savu ideju Bauskas novadā!»», informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ilustratīvs attēls no pixabay.com.

Nolikums nosaka komercdarbības atbalsta projektu iesniegšanas, izvērtēšanas, īstenošanas, atskaites un projektu rezultātu uzturēšanas uzraudzības kārtību, kā arī Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumus komercdarbības atbalsta projektiem uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai.

Līdzfinansējuma piešķiršanas mērķis ir sniegt atbalstu juridisko personu vai fizisko personu projektiem, kas tiks realizēti Bauskas novadā, tādā veidā veidojot aktīvu ekonomisko vidi, radot jaunus produktus un pakalpojumus un jaunas darba vietas.

Līdzfinansējumu piešķir fiziskai vai juridiskai personai jauna uzņēmuma radīšanai un/vai esoša uzņēmuma, kura darbība nepārsniedz trīs gadus, attīstībai. Maksimālais līdzfinansējuma apmērs vienam pretendentam: viena gada projektam – līdz 3000 eiro; divu gadu projektam – līdz 5000 eiro, saņemot finansējumu līdz 3000 eiro pirmajā gadā un līdz 2000 eiro otrajā gadā, skaidro pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Nevarēju atrast Bauskas mājas lapā, tur var virtuāli “kaklu izmežģīt” . Tāpēc arī jautāju, ka nevaru atrast. Priecāšos, ja tie, kuri tur atrada šo nolikumu un terminus , “iemetīs” šeit saiti. Paldies!

  2. ja šo bonusu izmantotu kāds no domes neskaitāmajiem speciālistiem, savu varēšanu pierādītu reālā darbā, nevis ar čikstēšanu- mums tur domē smiekla algas. Nebūtu žēl to tūkstošu, vienlaikus mazinātos arī domes slogs uz novada budžetu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.