Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldības policijai par 14 389 eiro gādās jaunus formastērpus

Bauskas novada pašvaldības policijas vajadzībām formastērpus par 14 389, 80 eiro (bez pievienotās vērtības nodokļa) izgatavos un piegādās SIA “VIK”, liecina informācija Elektroniskajā iepirkumu sistēmā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīgā reģistrētais uzņēmums bija vienīgais, kas piedalījās Bauskas novada domes izsludinātajā iepirkumu konkursā  “Formas tērpu izgatavošana un piegāde Bauskas novada pašvaldības policijas darbiniekiem”.

Šī gada 18. janvārī noslēgtais līgums paredz, ka SIA “VIK” Bauskas novada pašvaldības policijai jānodrošina 15 ziemas jakas, tikpat ziemas bikses, 14 lauka formas jakas, 16 lauka formas bikses, 15 vestes ar atstarojošiem uzrakstiem un lentām, 14 vasaras vējjakas, 15 polo kreklus baltā krāsā, 36 polo kreklus melnā krāsā, 38 T-veida kreklus, 22 pāru cimdus, 14 ziemas cepures, 11 cepures ar nagu, 15 puloverus ar apaļo apkakli, 17 pārus vasaras apavu, 15 pārus ziemas apavus, 11 bikšu siksnas, 11 uzkabes jostas, 4 sieviešu svārkus, tādā pašā skaitā sieviešu bikses, divas sieviešu žaketes un 22 izšūtas emblēmas.

“Šī gada 1.janvārī, nomainot Reģionālo pašvaldības policiju, Iecavā darbu uzsāka Bauskas novada pašvaldības policija. Attiecīgi, visiem Iecavas nodaļas darbiniekiem  nepieciešams iegādāties jaunus formastērpus,” vajadzību pēc jauniem formastērpiem pamatoja Bauskas novada domē, piebilstot, ka jauni apģērbi nepieciešami arī tiem darbiniekiem, kuru formastērpi jau nolietojušies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā Bauskas novada pašvaldības policijā ir 38 strādājošie, Iecavas nodaļā – 11 darbinieki. 

Darbinieka formastērps sastāv no 18 elementiem, kurā ir iekļauts vasaras un ziemas apģērbs. Bauskas novada domē norādīja, ka katram formas tērpa elementam, atbilstoši formastērpa nēsāšanas noteikumiem, ir noteikts lietošanas termiņš.

“Viena noteikta lietošanas laika visam formas tērpam nav. Piemēram, īsākais lietošanas termiņš formas tērpa elementam – T-kreklam  –  ir viens gads, vasaras biksēm – 2 gadi, ziemas jakai – 5 gadi. Bauskas novada pašvaldības policija tika izveidota 2018. gada 1. martā, tādējādi ir pienācis laiks, piemēram, arī ziemas jaku nomaiņai,” skaidroja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā informēja, ka arī iepriekš formas tērpu izgatavošanu un piegādi Bauskas novada pašvaldības policijas darbiniekiem veica jau minētais uzņēmums.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. tās pištoles aizmirstas, lai brašie policisti nebaidītos kaut aizrādīt tiem auto “pametējiem” kur pagadās pat laukumos pie novada domes, nemaz nerunājot par viņiem deleģēto satiksmes uzraudzību citur pilsētā

 2. Viens komplekts – 1000 štuka , ak jā varbūt emblēmas 22 gabalas un cimdi maksā 100 eiro gabalā. Un mums par to nebūs nekas ………… tik maksājiet nodokļus

  18
  1
 3. Vajadzētu arī netrafarētos elektromobīļus lai neizbiedētu noziedzniekus. Katram policistam.

  10
  1
 4. Sievietēm vajag pan svārkus, gan bikses, esot pasūtītas vienādā skaitā.Tad jau vīrieši policisti izmaksā lētāk. Kāpēc netaupa līdzekļus, un izlietoti līdzekļi, kur var ietaupīt ?!A

  6
  2
 5. Tiešām, kāpēc netaupa? Večiem pietrūkst formas tērpa bikses, lai velk svārkus, a dāmas vispār pašas var uzšūt sev tautiskos brunčus.

  20
  2
 6. Formas mainīs katru gadu? Izmērs pieaug policistiem katru gadu? Vai kadru mainība varbūt? Varbūt iepriekš maznovados katrai “armijai” bija sava forma un tagad ir jāievieš vienota forma? Kāds īsti ir izšķērdības iemesls? Pat ārzemnieku miljonu būvfirmās nav tik devīgi attiecībā uz strādnieku darba uniformu.

  7
  2
 7. Tie poliči varētu pie mazā Rimi no tā drēbju konteiniera piemeklēt sev piemerotu! Piešuj uz pleca emblēmu un darīts! Nevares atpazit nemuks vairāk sodus uzliks. Naudiņa paliks budžiem domē!

  2
  4
 8. “…” ļoti priecājos dzirdēt, ka Rimi drēbju konteiners Tev ir devis iespēju tik pie apģērba, ja reiz runā kā lietpratējs. Tad jau apģērba “otrās iespējas” ideja ir vainagojusies panākumiem.”…” padalies šeit ar savu izmēru un adresi nosūtīsim Tev privāti kādu paciņu ar apģērbu, lai Rimi konteineru apģērbs paliek citiem mērķiem.

  5
  2
 9. Policistam jābūt staltu stāju,jaunā formastērpā un kad stādās priekšā,jasasit papēži.Tadi man ļoti patīk.

 10. Baukas dzeltenā lapele uzcepusi grandiozu rakstu par to, ka policistiem pildīšanai vajadzīga dienesta forma-ģeniāli!!!

 11. Gadsimta ziņa- policistiem nepieciešama forma! Paldies “Bauskas dzīvei” , līdz šim domāju, ka policisti strādā savās drēbēs.

 12. Policisti strādā sēžot. Līdz ar to esošās formas ir labā stāvoklī. Kāpēc jāmaina formas?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.