Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā pieejams līdz 1500 eiro līdzfinansējums īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai

Šodien stājas spēkā saistošie noteikumi par Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu nekustamā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības līdzfinansējums ir paredzēts 20 eiro katram kanalizācijas pieslēguma izbūves metram un 100 eiro skatakas izbūvei, bet ne vairāk 1500 eiro vienam pieslēgumam.

Līdzfinansējums tiek piešķirts 100% apmērā, ja dzīvojamās mājas īpašnieks ir deklarēts īpašumā, kuram plānots pieslēgums, un uz pieteikuma iesniegšanas brīdi mājsaimniecībai ir piešķirts trūcīgas mājsaimniecības statuss, ja pretendentam ir piešķirts maznodrošinātas personas statuss, ja pretendenta apgādībā ir trīs vai vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem u.tml.

Kā vērtē pašvaldība, pašvaldības piešķirtais līdzfinansējums sekmēs dzīvojamo māju pieslēgšanos centralizētajai kanalizācijas sistēmai, nodrošinot vides aizsardzību, samazinot vides piesārņojuma risku, veicinot dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu, kā arī palīdzēs sasniegt Kohēzijas fonda līdzfinansētajos ūdenssaimniecības projektos noteiktos galvenos iznākuma rādītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunizveidotā Bauskas novada pašvaldība atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pārejas noteikumiem izvērtē novadu veidojošo bijušo pašvaldību pieņemtos saistošos noteikumus un pieņem jaunus novada saistošos noteikumus.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. tikai, varbūt, vispirms pārskatiet “Svētiņa laikā” veiktās afēras un likuma pārkāpumus, kā dēļ ne viens vien potenciālais klients labāk izvēlējies atturēties pirkt minēto pašvaldības preci, sauktu par pakalpojumu

  2
  1
 2. Piemēram, man jāpievelk 10m kanalizācijas. Vidēji tirgus cena ~100eur/m +PVN, ja to taisa normāls uzņēmums, kas maksā nodokļus. 10×100=1000+PVN = 1210eur.
  Līdzfinansejums – 20eur/m, sanāk, ka no tiem 10m, ko man ievilktu, man piešķirtu 200eur, kas ir PVN apmērā. Sanāk, ka to, ko valsts iedod ar līdzfinansējumu, tūlīt pat arī paņem atpakaļ ar PVN. 😀

  Zinot visus tos papīru kalnus, kas jānoformē, lai dabūtu jebkādu finansējumu no valsts, reāli ir lētāk pa “nelegālo”, t.i.samaksājot skaidrītē izdarīt visus darbus. Un maksājot neoficiāli var vēl cenu pakaulēt un 1m cena noteikti būs zem 100eur.

  Secinājums.
  Skan jau skaisti – piešķir līdzfinansējumu līdz 1500eur… bla bla bla…bet realitātē bez līdzfinansējuma var to visu lētāk izbūvēt un nečakarēties ar visādiem papīriem.
  Līdzfinansējumam jābūt daudz “interesantākam”, lai ientriģētu cilvēkus iet garo birokrātisko ceļu un, pats galvenais, maksāt nodokļus.

  13
 3. A ko darit tiem cilvēkiem laukos kur centrs atrodas 5km attālumā tur lai iztiek kam nav…

 4. Cilvēkuus piespiež maksāt un pēc tam privātais apsaimniekotājs par to varēs taisīt biznesu un pumpēt naudu no iedzīvotājiem.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.