Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā sekmēs remigrāciju

Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) organizētajā konkursā “Remigrācijas atbalsta pasākums – uzņēmējdarbības atbalsts” atbalstu saņēmušas divas pašvaldības – Bauskas novada pašvaldība un Jēkabpils novada pašvaldība, portālu informēja ZPR pārstāve Undīne Šulca.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka konkursa galvenais mērķis bija noteikt vietvaras, kuras īstenos uzņēmējdarbības atbalstu un saņems valsts līdzfinansējumu periodā no 2024. līdz 2026.gadam. Atbalstu paredzēts piešķirt uzņēmumiem, kas rada jaunas darbavietas, un/vai jaunizveidotiem remigrantu uzņēmumiem – fokusā ir remigrants kā darba ņēmējs vai uzņēmējs.

Bauskas novada pašvaldība startējusi konkursā ar nolūku sekmēt uzņēmējdarbību, paredzot iespēju finansiāla atbalsta saņemšanai jaunu darbavietu radīšanu remigrantiem un/vai atbalsta sniegšanu jaunizveidotiem remigrantu uzņēmumiem.

Novada dome ir apstiprinājusi konkursa nolikumu “Remigrācijas atbalsta pasākums – “Atgriezies Bauskas novadā!””. Vienam konkursa dalībniekam ir pieejams valsts finansējums līdz 8000 eiro, pašvaldības finansējums līdz 4000 eiro. Konkursa dalībnieka privātajam līdzfinansējumam jābūt vismaz tikpat lielam kā valsts un pašvaldības finansējums kopā, bet ne mazāk kā 50% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Finansējums paredzēts, lai sniegtu atbalstu juridisko vai fizisko personu uzņēmumiem vai jaunizveidotiem remigrantu uzņēmumiem, tādā veidā veidojot jaunas darba vietas, kur tiek nodarbināti remigranti, kā arī, radot jaunus produktus un pakalpojumus reģionālā mērogā. Savukārt finansējumu piešķir Latvijas teritorijā reģistrētai fiziskai vai juridiskai personai jauna uzņēmuma radīšanai un/vai esoša uzņēmuma attīstībai, ja komercdarbība tiek veikta pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Visi interesenti aicināti iesniegt nepieciešamos dokumentus līdz 8. martam, sūtot elektroniski uz pasts@bauskasnovads.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai iesniedzot oriģināleksemplāru ar parakstu klātienē pašvaldībā. Vairāk par iespēju startēt konkursā

Sīkāku informāciju iespējams uzzināt: https://www.bauskasnovads.lv/lv/jaunums/aicina-pieteikties-konkursam-remigracijas-atbalsta-pasakums-atgriezies-bauskas-novada.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

 1. Vietējiem uz vietas grūti atrast normālu nodarbošanos,bet šamējiem piešķir naudu utopijai.

  17
  2
 2. tādu sekmētāju, veicinātāju, uzlabotāju un kādu tik vēl nē “tāju” redzēts stirpām, kāliem un stābeļiem Saeimā, valdībā un pašvaldībās. Īpaši cītīgi tie veicinātāji sāk izpausties pirms vēlēšanām, jebkurām. Vēl ne tik sen valdības līmeņa veicinātāji reemigrantiem solīja vietu valsts pārvaldes institūcijās ar garantēto 1000 eiro algu. Vien kas no tā visa iznāca, jo ne jau visus tūkstoš eiro gribētājus var laist pie “papīru pārnēsāšanas” un ne visi šurp sauktie derēs šeit par komersantiem…

  15
  2
 3. Laikam tak oficiāli tika paziņots, ka Bauskas novadā lielākais nodokļu maksātājs ir pašvaldība. Ar to arī viss ir pateikts. Kā mēs redzam, tad vispārējā likvidācijas ārprātā Latgales pašvaldības jau sāk izdevumu optimizāciju- likvidē bērnu pabalstus, atlaiž darbiniekus, neko nebūvē. Tā ir arī Bauskas nākotne, ja valdība un pašvaldības turpinās tādā pašā garā. Protams, visi pasaules ķertie galvu griezēji, fašistu mednieki, sorosisti, zelta miljarda taisītāji un citādi slimie arī ir pie vainas, ka Latvijā ir caurvējš.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.