Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada skolotāji tradicionālajā augusta konferencē strādās trešdien

Trešdien, 24. augustā, no pulksten 10 Bauskas Valsts ģimnāzijas telpās norisināsies Bauskas novada pedagogu konference «Kā mācīt un vērtēt prasmi», informē pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Skolotāju konference notiks Bauskas Valsts ģimnāzijas telpās. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Konferences pirmajā daļā būs apsveikuma uzrunas, apbalvojumu pasniegšana un iepazīstināšana ar Bauskas novada izglītības prioritātēm 2022./2023. mācību gadā. «Mūsu novada izglītības virsmērķis ir «Atbalsts ikviena izaugsmei», kas ir izvirzīts, pamatojoties uz Ministru kabineta  noteikumiem «Par izglītības attīstības pamatnostādnēm 2021.–2027. gadam». Tāpēc konferencē ir plānota Latvijas Universitātes profesores, vadošās pētnieces Dr.psych. Baibas Martinsones lekcija «Atbalsts ikviena izaugsmei»,» skaidro V. Ieleja.

Darba dienas otrajā daļā paredzēts akcents uz metodisko darbu, atbalstu pedagogiem savstarpējās pieredzes apmaiņā. Pedagogi strādās meistarklasēs. Konferenci organizē izglītības nodaļa sadarbībā ar Reģionālo metodisko centru.

V. Ieleja min, ka vēl trešdien paralēli darbosies skolu vadības komandas, kur runās par dažādām aktualitātēm, jauno mācību gadu sākot.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.