Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada sociālais dienests saņem jaunu apvidus auto

Piektdien, 24. februārī, Bauskas novada sociālais dienests saņēmis jaunu apvidus automašīnu “Dacia Duster”, portālu informēja pašvaldībā. Spēkratu piegādāja SIA “Norde”, kas uzvarēja pašvaldības rīkotajā iepirkumu konkursā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņojām, ka konkursā savus piedāvājumus iesniedza divi komersanti, un par uzvarētāja izvēles galveno kritēriju tika noteikta zemākā cena. SIA “Mūsa Motors Rīga” piedāvātā līgumcena bija 19 866 eiro, bet uzvarēja SIA “Norde”, kuras piedāvājums bija 17 933 eiro (bez PVN).

Bauskas novada domē atklāja, ka šobrīd pašvaldības sociālā dienesta Bauskas struktūrvienības rīcībā ir divas automašīnas, tikpat ir arī Iecavas un Rundāles apvienībā, bet Vecumnieku apvienībā tikai viena.

„Esam ilgi gaidījuši šādu transporta līdzekli. Tas būs īpaši noderīgs dodoties pie klientiem pa lauku ceļiem,” sacīja Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauns auto gādāts, jo tam uzturēšana un apkope ilgtermiņā ir finansiāli izdevīgāka. “Apvidnieks” sociālajam dienestam nopirkts par ietaupītajiem līdzekļiem, kas no Labklājības ministrijas saņemti kā administratīvie izdevumi par asistenta, pavadoņa pakalpojuma nodrošināšanu.

Foto: Bauskas novada sociālais dienests

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. tātad sociālo pakalpojumu, tādu kā asistentu un pavadoņu novada sociālajā dienestā, izskatās, pārpārēm, netrūkstot, trūkstot vienīgi jaunu mašīnu “pastniekiem”, vien, kurš redzējis “pastnieku” jaunā iestādes mašīnā braucot?

  16
  7
 2. Patiesi nožēlojami, ka uz asistentu un pavadoņu rēķina Bauskas novada sociālais dienests spēj ekonomēt līdzekļus! Kurš brauks uz laukiem ar šo spēkratu, ja darbinieki, sēžot kabinetos ir ar izdegšanas sindromu sirgstoši, bet galvenās autonomās pašvaldības funkcijas ir deleģētas Sarkanajam Krustam, kas daudz labāk spēj rūpēties par tiem, kam nepieciešama sociālā palīdzība, savukārt, kabinetos sēdošās, darbojas ar datu ievadīšanu datorā un formālu papīru(dokumentu) kārtošanu, nezinot, cik apvienības teritorijā ir tie kam nepieciešama sociālā palīdzība, jo reālā atbilde skan, ka nāciet uz dienestu, rakstiet ar elektronisko parakstu apstiprinātu iesniegumu u.t.t., reāli dzīvē tie, kam sociālā palīdzība nepieciešama, negriežas un nelūdz, jo ir neērti vai ir jāizjūt sociālā dienesta darbinieču nievājošā, visvarenības attieksme. Kabineti gan piepildīti ar sēdošajām, bet tomēr vakances arī sistēmiski redzamas. Tad jautājums, kādēļ liela kadru mainība un ne tikai zemā atalgojuma dēļ, bet arī vadības dēļ, kas skaisti pozē masu medijos svinīgos pasākumus, kā, piemēram, redzamajā attēlā pie teksta. Mašīnas vadītājs ar darba algu nepieciešams. Vai atkal būs kāds radinieks?Vai tas ir ieplānots 2023.gada budzētā, kurš vēl nav apstiprināts? Jautājumu daudz, atbildes var būt no darboņiem kā vienmēr formālas!

  40
  8
 3. Vai šī princese kādā lauku mājā kādreiz ir bijusi un vispār zin,kas ir sociālais darbs ?Skat.augstpapēdenes

  29
  7
 4. bet kļuva skumji…vai soc darbinieki, iebraucot ar šādu auto tā saukto klientu pagalmā patiešām jutīsies labi? Bilde, kur kundze laikam priekā sit plaukstas (?) no sajūsmas- gan tāda neveikla- labi, ka auto nav sarkanā krāsā 🙂

  21
  5
 5. diez, kādi tie “klienti” paredzēti kabinetos sēdošajām dāmām? Ne jau pamperus mainīt un pārtiku atvest brauks tās, kurām kabinetā krēsls rezervēts, šādam nolūkam tagad Sarkanais krusts izvēlēts, ar balsu vairākumu, ja ne vienbalsīgi…

  26
  6
 6. Ir gan labi, ieekonomēts uz asistentu algām! Diez Romanovskas kundze veica šo pienākumus ka sanāca ekonomija. Kauna traips!

  13
  6
 7. Jūs skauģu bars! Vispār neapzinaties ko dara Sociālais dienests un to darbinieki ! Tieciet arī klienti nav nekādi zelta gabaliņi un nabadziņi, kas te bļauj un komentē! Sliņķi un slīmasti, kas neko negrib darīt tik dzīvot uz Sociālā dienesta budžeta un iedzīvotāju nodokļiem, tātad dirsēj arī uz taviem, ja vien neesi klients kas te dirš un neko nedara!

  6
  20
 8. Par Bauskas ceļiem drīzi vien jaunais pārvērtīsies par ikdienešķīgi remontējamo kasti ar skrūvēm

 9. kurš vēl nezina, ka administratīvie izdevumi ir paredzēti administrācijas uzturēšanai un tās labklājības veidošanai. Šie administratīvie izdevumi ir krietni lielāki par tiem izdevumiem, ko izlieto tam mērķim kā dēl tā administrācija vispār izveidota. Vai kādam ir šaubas, ka deinstitucionalizācijas centrā to pusotru tūkstoti mēnesī uz galviņu izlieto ne jau pusaudža vajadzībām, bet tieši administrācijas izdevumiem?

  8
  1
 10. cik dzirdēts un pat piedzīvots, tad sociālajā dienestā to sliņķu un slīmestu ir pārpārēm, no novada budžeta uzturētu, Tik to aprūpētāju trūkstot, tādēļ jau šie darbi bija jādeleģē Sarkanajam krustam.

  8
  5
 11. nevajag jau te muldēt, kur tad samejam smags darbs, humpalas nes majas, biezi dzirdets izkrapj ipasumus. Tad nu tiesam smags darbs ka limuzinu vajag. Ta vinas tur atsez dzerot kafiju un klacojoties. atsedetaji kurus uztur no nodoklu maksataju rekina.

  9
  5
 12. Ja nav pieprasījumu no cilvēkiem par asistentu un pavadoņu vajadzību, tad tas , kā te lielākā daļa skauģu gānās, ir slikti? Nu gan… Labi tas ir, tātad cilvēkiem ir veselība un sava dzīve.
  Un kā to saprast – reālajā dzīvē nesaņem sociālo palīdzību, jo nezina kam vajag? Kam vajag, grūti līdz dienestam aiziet?
  Bauskas skauģi nemainās.
  ” Kabinetos sēdošās”, neņemiet tos galvā! Jūsu darbs ir cienījams.

  4
  7
 13. Mūsu tautas ,,labākās” un plašāk izplatītās rakstura iezīmes- skaudība un agresija, šeit komentāros labi redzamas.

  4
  5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.