Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada Uzvaras pamatskolu turpmāk vadīs Iveta Neidere

Ceturtdienas, 29. jūnija, domes sēdē deputāti skatīja jautājumu par Ivetas Neideres apstiprināšanu Gailīšu pagasta Uzvaras pamatskolas direktores amatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Kolēģi pierunāja pieteikties. Ilgi domāju, arī mājās pārrunāju ar ģimeni un nolēmu kandidēt. Esmu vietējā, pati visu laiku Uzvarā dzīvojusi, skolā mācījusies. Ja neviens neiet par direktoru, kādam taču šis darbs ir jādara. Piekritu arī patriotisku jūtu vadīta – par skolu ir jāiestājas,» I. Neidere stāstīja «Bauskas Dzīvei».

Pēc profesijas viņa ir sākumskolas skolotāja, bija direktores vietniece audzināšanas jomā. Par pedagoģi strādā no pagājušā gadsimta 90. gadu vidus. Iepriekš strādāja Griķu pamatskolā, pandēmijas laikā pārnāca uz Uzvaras pamatskolu.

«Iesākām Griķu pamatskolā īstenot Montesori izglītību – integrējām to vispārējā izglītības sistēmā,» stāsta I. Neidere. Viņa atzīst, ka ar skolas kolektīvu viņai patīk strādāt – ir pieredzējušie pedagogi, ienāk arī jaunie. Savukārt novada domes sēdē viņa uzsvēra, ka vēlas atkal vairāk skolas dzīvē iesaistīt vecākus, kas ir atradinājušies pandēmijas laikā apmeklēt skolu. Deputāti vienprātīgi atbalstīja direktores amatam Ivetas Neideres kandidatūru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.