Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā vairāku autobusu maršrutos no 1. marta ieviesīs izmaiņas

No piektdienas, 1.marta, četros reģionālo autobusu maršrutos Bauskas novadā tiks ieviestas izmaiņas, pasažieriem jāseko līdzi jaunajiem reisu uzsākšanas laikiem, portālu informēja VSIA “Autotransporta direkcija” pārstāve Sanita Heinsberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa precizē, ka reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6384 Bauska-Strēlnieks divi reisi – plkst.15.20 no Bauskas un plkst.16.10 no pieturas Strēlnieks- turpmāk būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās. Savukārt četri reisi vairs nekursēs svētdienās un svētku dienās, bet būs pieejami no pirmdienas līdz sestdienai: plkst.11.20 un plkst.17.30 no Bauskas, kā arī plkst.12.10 un plkst.18.20 no pieturas Strēlnieks. Diviem citiem reisiem turpmāk izpilde būs arī svētdienās: plkst. 7.40 no Bauskas un plkst. 8.30 no pieturas Strēlnieks.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6386 Bauska-Viesturi pēcpusdienu reisi plkst.17.10 no Bauskas un plkst.17.40 no pieturas Viesturi no nākamās nedēļas būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6397 Bauska-Uzvara-Pāce pēcpusdienu reisi plkst.14.40 no Bauskas un plkst.15.35 no pieturas Pāce turpmāk būs no pirmdienas līdz piektdienai, kā arī svētdienās un svētku dienās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5314 Bauska-Pilsrundāle-Vairogs-Bērstele-Svitene-Pilsrundāle-Bauska pasažieri reisā plkst.12.30 un plkst.19.20 nevarēs izkāpt vai iekāpt pieturā Rosmes pagrieziens, bet kustības sarakstā turpmāk būs iekļauta pietura Baznīckrogs.

Bauskas novada Mežotnes pagastā ir precizēti vairāki reģionālo autobusu pieturu nosaukumi: pietura Ķiegeļu fabrika turpmāk būs ar nosaukumu Ceplis, pietura Mežotnes skola būs Vecskola, pietura Bērzu skola būs Bērzmuiža un pietura Mežotnes Meh.skola būs Bāliņi.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Nordeka”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Jūs paši sapratat ko esat uzrakstijusi pa to strelnieka autobusu jo tur nekas nav saprotams kurs autobus kad bus

 2. Autobusu šeferi, esiet cilvēi.Ja cilvēks māj ar roku,apstājāties.Esiet civēki,darba devējū sūtiet tālāk,ja nepatīk,lai brauc ar saviem dispečeriem paši.Es smagās šofere esmu..

  11
  1
 3. Dažam labam līdz cilvēciskumam ir pat ļoti tālu. Labi, ka Nordekai trūkst šoferu, jo ar tādu attieksmi ar cilvēkiem nevajadzētu strādāt.

  16
  1
 4. Kur kaut kàda beibe sēžot kaut kādā direkcijā var zināt kur tāds ceplis vai Mežotne. Ko mainīs tā nosaukumu maiņa?! Varbūt vajag likvidēt to nor deķi lai cilvēki ar personīgo transportu var iesaistīties pasažieru pārvadājumos kā 90desmitajos bij dušmaņi! Praktiski tajā laikā ar tiem tik braucu uz Rīgu. Nebij problēmu, laipni, aiznesa smagākas somas, apstājās kur lūdza.

  6
  1
 5. Kārtējā darba imitācija. Nu ir panesies uz nosaukumu maiņu, un tas noteikti ir bezmaksas pasākums. Vienu sagāzušos Mežotnes pagasta robežzīmi nevar kārtīgi zemē ierakt, nu bakstīsies ap pieturvietām.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.