Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada vidusskolās centralizētajos eksāmenos vislabākie rezultāti svešvalodās

Apkopoti centralizēto eksāmenu rezultāti vidusskolēniem. Bauskas novada pašvaldības izglītības nodaļa atklāj, kā Bauskas novada absolventiem veicies ar eksāmenu kārtošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā mācību gadā centralizētos eksāmenus kārtoja 139 vispārizglītojošo vidusskolu absolventi. Pirmo reizi optimālajā līmenī centralizētos eksāmenus varēja kārtot arī 11. klasē – 114 skolēni lika latviešu valodas centralizēto eksāmenu, 73 kārtoja eksāmenu matemātikā, bet 88 skolēni – angļu valodas eksāmenu, «Bauskas Dzīvi» informē Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada administrācija» izglītības nodaļas metodiķe Līga Kirilko.

Vislabākos rezultātus skolēni bija sasnieguši svešvalodu eksāmenos – vācu valodā, kuru Iecavas vidusskolā kārtoja viens skolēns un ieguva 89,6 procentus, angļu valodā, kur Pilsrundāles vidusskolā vidējais vērtējums absolventiem ir 84,8 procenti, un krievu valodā, kur Bauskas 2. vidusskolā vidējais vērtējums 84,3 procenti.

«Zemākie vērtējumi matemātikas eksāmenā, manuprāt, ļoti līdzīgi kā valstī kopumā,» uzskata L. Kirilko, «33 skolēniem kādā no eksāmeniem vērtējums bija robežās no 90 līdz 100 procentiem.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

92 skolēniem kādā no eksāmeniem vērtējums sasniedza no 80 līdz 89 procentiem, un tikpat skolēniem kādā no eksāmeniem vērtējums bija no 70 līdz 79 procentiem. Visvairāk iegūtie vērtējumi ir robežās no 60 līdz 69 procentiem, šādi ir 116 vērtējumi. Trīs audzēkņi no mūsu novada nesasniedza piecu procentu robežu matemātikas eksāmenā, min L. Kirilko.

Detalizētāku informāciju par centralizēto eksāmenu vidējiem vērtējumiem katrā no Bauskas novada izglītības iestādēm izglītības nodaļa izvēlas neatklāt. «Bauskas Dzīve» apskatījusi praksi citos novados, piemēram, Aizkrauklē laikrakstā «Staburags» detalizēta informācija sniegta par vērtējumiem katrā vidusskolā un katrā eksāmenu priekšmetā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Katrs gribētājs ar eksāmenu rezultātiem var iepazīties oficiālajā mājas lapā. Bet izglītības pārvaldei nav izdevīgi pateikt tos skaļi, jo tad varēs redzēt , kurai novada skolai tie ir vissliktākie vai vislabākie,

  2. Kur tad slabenā Bauskas ģimnāzija? Pēc šādiem rezultātiem nebūtu jākļust par parastu vidussolu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.