Kā liecina sākotnējā informācija, 18. oktobrī, izmantojot Bauskas novada Gailīšu pagasta iedzīvotāja internetbankas piekļuves datus, uz viņa vārda tika paņemts 2000 eiro kredīts, kas pārskaitīts uz Latvijas bankas konta numuru. Policijā par krāpšanu sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Bauskas iecirknī 20. oktobrī vērsās sieviete, kurai šī mēneša sākumā telefoniski kāds vīrietis piedāvāja ieguldīt naudu kriptovalūtas platformā, solot vieglu un ātru peļņu. Ieguvis sievietes uzticību, krāpnieks no viņas bankas konta uz Igaunijā reģistrētu bankas konta numuru pārskaitīja 8680 eiro. Policijā par krāpšanu sākts kriminālprocess.
Bijušas arī «parastākas» zādzības, tā 19. oktobrī Bauskā no daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas nozagts melns elektroskrejritenis «Segway» ar papildu bateriju. Nodarīts materiālais zaudējums 469 eiro vērtībā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. oktobrī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti četri administratīvie pārkāpumi, tai skaitā divi par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu.
Ilustratīvs attēls no pixabay.com
Zàdzìbas mèdz bùt arì parastàkas?
Antiņam – tāpēc jau pēdiņās ielikts tas “parastākās”… Zini, kādos gadījumos pēdiņas lieto? Bet nu, ja jau reiz par to runa – virtuālās zādzības tomēr jaunāks “ievedums” nekā pierastās reālās mantas čiepšanas no kāpņutelpām. Vai tad ne?
Kripto banka baltija noguldījumiem bija 60-90 procenti