Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada zemnieki var bez maksas nodot lauksaimniecības iepakojumu

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” piedāvā otrreizējai pārstrādei lauksaimniecības iepakojumus nodot, piesakot bezmaksas savākšanu no saimniecības adreses vai nogādājot pārstrādājamo materiālu uz tuvāko pieņemšanas punktu, informē uzņēmumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai palīdzētu saimniekiem ērtāk atbrīvoties no dažāda veida iepakojumiem – plēvēm, lielmaisiem jeb “Big Bag”, plastikāta kanniņām un citiem – “Eco Baltia vide” atgādina par iespējām zemnieku saimniecībām nodot iepakojumu otrreizējai pārstrādei bez maksas kādā no “Eco Baltia vide” atkritumu šķirošanas laukumiem un filiālēs Bauskā, Daugavpilī, Madonā, Aizkrauklē, Rumbulā, Saldū un Liepājā.

Ja nav iespējas uzkrāto iepakojumu nogādāt uz norādītajām vietām, “Eco Baltia vide” iepakojuma apjomam virs pieciem kubikmetriem nodrošina bezmaksas savākšanu arī klātienē no zemnieku saimniecībām.

Uzņēmums arī aicina, ja vienā adresē noteiktais apjoms netiek uzkrāts, vienoties ar tuvējām saimniecībām par iespēju uzkrāt iepakojumu kopā un pieteikt savākšanu no vienas adreses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No zemnieku saimniecībām otrreizējai pārstrādei bez maksas pieņem dažāda veida plēvi, tostarp skābsiena, ruļļu ietinamo, agro, dārza un cita veida plēves veidus. Tāpat tiek pieņemti polipropilēna maisi jeb “Big Bag”, plastmasas kannas un mucas, kā arī lauksaimniecības iepakojumi pēc atsevišķas vienošanās.

Tāpat uzņēmums informē, ka visam nodotajam materiālam jāatbilst kvalitātes prasībām. Iepakojumiem jābūt tīriem un sausiem – bez lauksaimniecības produktu piejaukumiem, piemēram, salmiem, skābbarības, dažādiem sadzīves un būvniecības atkritumiem, kā arī smiltīm un dubļiem.

Vienlaikus, zemnieku saimniecības pēc izlietotā iepakojuma nodošanas, nepieciešamības gadījumā saņem arī Valsts vides dienestam vai Eiropas Savienības fondu projektiem paredzētu apliecinājumu par vides aizsardzības un atkritumu apsaimniekošanas prasībām atbilstošu lauksaimniecības iepakojuma apsaimniekošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija pieejama uzņēmuma mājaslapā.

“Eco Baltia vide” apgrozījums 2021.gadā bija 34,185 miljoni eiro, bet peļņa – 5,999 miljoni eiro.

“Eco Baltia vide” reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 17,483 miljoni eiro. Kompānija ietilpst atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmuma grupā “Eco Baltia”. “Eco Baltia” akcionāri ir fonds “INVL Baltic Sea Growth Fund” (52,81%), Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (30,51%), “Eco Baltia” vadītājam Mārim Simanovičam piederošais uzņēmums “Enrial Holdings” (15,93%) un Kiprā reģistrēta kompānija “Penvi Investment Ltd” (0,75%).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.