Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadam Latvijas Vieglatlētikas čempionātā daudzcīņā piecas zelta medaļas

Annai Gabrielai Hofmanei (vidū) zelta medaļa un Artai Marijai Dreimanei (no labās) bronzas godalga U18 vecuma grupā. FOTO – G. Bērziņš, «ATHLETICS.LV».

Ar kārtējo medaļu birumu Bauskas novada sportistiem noslēdzies Latvijas Vieglatlētikas čempionāts daudzcīņā, kas notika Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā. Par Latvijas čempioniem kļuva Gerda Kerija Dreimane, Anna Gabriela Hofmane, Reinis Krēgers, Andris Skadiņš un Ernests Lešinskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notika 10. un 11. jūnijā. Starp Bauskas novada pārstāvjiem šoreiz pietrūka Atvara Ernesta Paļuļa, bet viņš traumas dēļ, visdrīzāk, pilnvērtīgi atgriezīsies sacensībās tikai nākamgad. Tikmēr lieliski sevi parādīja citi Bauskas novada pārstāvji – šoreiz jāatzīmē divas zelta godalgas Vecumnieku kontā.

REINIS KRĒGERS ļoti pārliecinoši uzvarēja Latvijas Vieglatlētikas daudzcīņas čempionātā pieaugušajiem.
FOTO – G. BĒRZIŅŠ, ATHLETICS.LV.

Bauskas novada pārstāvji vīriešu konkurencē demonstrēja absolūtu dominanci. Vīriem ar kopējo punktu summu 7509 pārliecinoši uzvarēja Reinis Krēgers no Vecumniekiem, kas trenējas Čehijā. Tuvākajam sekotājam Karimam Ali no Ogres – 6383 punkti. 800 punktu robežu R. Krēgers sasniedza četras reizes – 11,05 sekundes 100 metru sprintā, 6,96 metri tāllēkšanā, pārvarēta divu metru latiņa augstlēkšanā un 15,34 sekundes 110 metru barjerskrējienā. Tā liecina mājaslapas «athletics.lv» informācija. «Savā desmitcīņas karjerā viņš septīto reizi savācis vairāk par 7500 punktiem,» uzsver sporta statistiķis Andris Staģis.

Līdzīgi dominēja U20 grupā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvis Andris Skadiņš, kurš savāca 7131 punktu, kamēr tuvākais konkurents Artūrs Konderko no Jelgavas – 5769 punktus. A. Staģis fiksē, ka tas ir ceturtais visu laiku labākais rezultāts Latvijas junioru konkurencē. Vislabākais vēl aizvien pieder R. Krēgeram – 7639 punkti. Labākie rezultāti 100 metru sprintā – 11,03 sekundes un 110 metru barjerskrējienā – 15,02 sekundes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās startēja arī pieredzējuši Bauskas novada daudzcīņnieki, pirmajās disciplīnās uzrādot labus rezultātus – Emīls Rūgums, Kristiāns Lauva un Amanda Savicka. Diemžēl visiem sacensības beidzās jau pirmajā dienā.

GERDAI KERIJAI DREIMANEI (vidū) pirmā vieta un Zandai Zaķei (no labās) bronzas medaļa U20 vecuma grupā. FOTO – G. Bērziņš, «ATHLETICS.LV».

Ļoti skarba cīņa notika par Latvijas čempiones titulu pieaugušajiem daudzcīņā. Pagājušajā gadā pārliecinoši labākā bija Gerda Kerija Dreimane no Bauskas novada BJSS, bet konkurentes nesnauda, un šogad bija ļoti sīva cīņa. Krista Sprūde bija labāka barjerskrējienā un lodes grūšanā, Kristīne Siksaliete – augstlēkšanā un šķēpmešanā, G. K. Dreimane 200 un 800 metru skrējienos, kā arī tāllēkšanā – 6,26 metri, un kopvērtējumā sportistes šķīra tikai daži punkti – K. Sprūde uzvarēja ar 5658 punktiem, otrā G. K. Dreimane – 5655 punkti, savukārt trešā K. Siksaliete – 5633 punkti. Būtībā pirmās vietas likteni izšķīra sekundes desmitdaļas 800 metru skrējienā. Piektajā vietā Zanda Zaķe no Vecumniekiem ar 3749 punktiem. Toties junioru U20 vecuma grupā G. K. Dreimanei pirmā vieta, savukārt Z. Zaķei – bronzas medaļa.

Ļoti pārliecinoša kārtējā uzvara U18 vecuma grupā Annai Gabrielai Hofmanei no Bauskas novada BJSS – 5251 punkts, savukārt otrajā vietā esošajai Adrianai Reitmanei no Ogres – 4980 punkti. Šajā grupā trešo vietu izcīnīja vēl viena baušķeniece Arta Marija Dreimane – 4864 punkti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
VECUMNIEKU KOMANDA Latvijas čempionātā daudzcīņā. Vidū Reinis Krēgers, pa labi no viņa Ernests Lešinskis, pa kreisi – Zanda Zaķe. FOTO – G. Bērziņš, «ATHLETICS.LV».

Kārtējo reizi U16 grupā pārliecinoši triumfēja Ernests Lešinskis no Vecumnieku sporta skolas, kas mācās Murjāņu sporta ģimnāzijā. Pavisam nedaudz pietrūka līdz 6000 punktiem – iegūti 5987 punkti. Tuvākajam sekotājam no Valmieras Dāvim Bāliņam – 5347 punkti. Sestajā vietā Kārlis Škrjaba no Vecumniekiem – 4585 punkti.

Pozitīvs pārsteigums ir baušķenieka Adriana Hildebranta trešā vieta U18 vecuma grupā ar 5614 punktiem. Varēja būt arī sudraba medaļa, bet šķēpmešanā ar rezultātu noteikti nepaveicās. Šeit septītais Toms Ķivers no Bauskas – 4920 punkti.

Starp pārējiem rezultātiem var izcelt Laumas Lungevičas sniegumu U16 grupā – astotā vieta ar 3951 punktu, Miķeļa Melgaiļa desmito vietu U14 grupā zēniem un Samantas Beļājevas 16. vietu U14 grupā meitenēm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.