Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novads nosaka prioritāros Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektus

Lai sagatavotu augstas gatavības projektus iesniegšanai «Interreg Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā», Bauskas novada domes deputāti lēma uzdot Attīstības un būvniecības departamentam uzsākt koncepciju izstrādi, partneru apzināšanu un būvprojektu izstrādi vairākiem projektiem, informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Par pārrobežu sadarbības projektu prioritāti pašvaldība minējusi arī Iecavas vēsturiskā parka attīstību.
Foto no www.tourism.bauska.lv

Kā prioritārie projekti minēti Grenctāles kultūras nama deju zāles un mazās zāles ar skatuvi vienkāršota atjaunošana, Bauskas kultūras centra aprīkošana, viedo platformu izveide Bauskas novada publiskās atpūtas zonās – viedo soliņu ierīkošana Iecavā, Pilsrundālē, Bauskā un Vecumniekos, kā arī eko tūrisma attīstība Bauskas novadā, atjaunojot zaļās infrastruktūras objektus.

Kā viena no projektu prioritātēm minēta vēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana Skaistkalnē –  Skaistkalnes muižas teritorijā. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Kā prioritāte noteikta arī bērnu un jauniešu sociālā iekļaušana, veicinot bērnu un jauniešu saturīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju, sociāli atstumto riska grupu iekļaušana, uzlabojot dzīves kvalitātes un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tāpat minēta vēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana Skaistkalnē – Skaistkalnes muižas teritorijā, ziemeļu ieejas rekonstrukcija Mežotnes pilskalnā, kā arī Iecavas vēsturiskā parka attīstība caur vēstures un tūrisma perspektīvu, jaunu tūrisma objektu izveide.

Pašvaldībā skaidro, ka finansējums tiks nodrošināts no Bauskas novada pašvaldības 2022.gada budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem un 2023.gada budžeta līdzekļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. ko nespēj viens Bauskas novads, to ,izskatās, iecerējuši “pacelt” kopīgiem spēkiem ar lietuviešiem, respektīvi kārtējo naudas “apgūšanu” ,lasi izsaimniekošanu šādos projektos. Diez, kam, izņemot meža dzīvniekus, būtu vajadzīgs attēlā redzamais “izstrādājums” uz meža fona? Ja nu vienīgi kādam no suņu dzimtas, kur kāju pacelt un kādam putnam, kur uzķēzīt, kā tas redzams zālēs ieaugušajās “iekustini Lielupi” lielformāta afišās starpvalstu “projektu” ietvarā. Kurš, braucot pa upi, var izlasīt, kas uz šiem plakātiem sīkiem burtiņiem pausts?

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.