Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadu “ZZ čempionāta” pusfinālā pārstāvēs 16 klases

Trešdien, 6. aprīlī, noskaidroti lielākā bērnu un jauniešu festivāla “Zelta Zivtiņas čempionāta” pusfinālisti – gandrīz 600 skolu klases no visas Latvijas, kas cīnīsies par tiesībām startēt sacensību finālā un galvenajām balvām. No Bauskas novada čempionātam bija pieteikušās 18 klases, pusfinālā iekļuvušas 16 klases ( 12 no Bauskas pilsētas un 4 no Vecumniekiem), portālu informēja rīkotāju pārstāve Dēzija Pāvelsone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Žūrijas visaugstāk novērtētais mājas darbs bija Bauskas Valsts ģimnāzijas 10. a klases darbs par atkritumu šķirošanu.

Pavisam skolēnu sporta un prāta spēlēm šogad reģistrējās 875 klases no visiem Latvijas reģioniem.

“Lielā jauniešu iesaiste apliecina, ka viņi ir noilgojušies pēc aktivitātēm, kas dara klases par saliedētu komandu. Un tā ir arī šo spēļu būtība – mēs vēlamies, lai skolēni un viņu klases kļūst par ko vairāk nekā tikai cilvēku grupu, kas ikdienā satiekas klasē,” teic “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš norādīja, ka ar šī gada moto “Ko nevar viens, var visa klase!” klases tiks mudinātas iestāties par vērtībām, kas svarīgas Latvijai un pasaulei. Klases, pildot mājasdarbu, pārsteigušas žūriju gan ar savu radošumu, gan spēju paveikt labas un nozīmīgas lietas savas valsts labā, piemēram, stādot kokus, rūpējoties par dzīvniekiem, iesaistoties vides sakopšanā un atkritumu šķirošanā, popularizējot aktīvu dzīvesveidu un, protams, iestājoties par mieru gan skolas vidē, gan pasaulē.

 D. Pāvelsone skaidroja, ka “ZZ čempionāta” pusfinālā iekļuvušās klases no 5. līdz 20. aprīlim draudzīgi sacentīsies savā starpā, pildot divus uzdevumus digitālajā vidē. Pusfinālā īpaša loma būs klases saliedētībai un katra klasesbiedra stipro pušu izmantošanai.

Čempionāta 16. sezonas īpašais jaunums ir fināls, kas norisināsies trīs nedēļu garumā no 9. līdz 27. maijam, Siguldā Svētku laukumā sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības domi uzbūvējot unikālu čempionāta pilsētiņu. 120 spēcīgākās klases no visas Latvijas, kas būs veiksmīgi startējušas pusfinālā, nokļūs “Zelta Zivtiņas čempionāta” finālā, kur sacensības norisināsies starp komandām 5.-6. klašu, 7.-9. un 10.-12. klašu grupā.

“ZZ čempionāts” ir “Tele2” vērienīgākā un ilggadējākā sociālā iniciatīva, kas paredzēta klašu komandām no 5. līdz 12. klasei un kurā iepriekšējos piecpadsmit norises gados piedalījušies vairāk nekā viens miljons skolēnu, skolotāju, vecāku, atbalstītāju un organizatoru. Šajā sezonā čempionāts tapis kopā ar sadarbības partneriem “Sadales tīklu” un “SEB banku”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.