Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Bauskas rajona lauku partnerības” konkursā sniegs atbalstu jaunu tūrisma produktu un pakalpojumu radīšanai

Biedrība “Bauskas rajona lauku partnerība” konkursā sniegs atbalstu jaunu tūrisma produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai, kā arī darbinieku produktivitātes kāpināšanai, informēja Bauskas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paredzēts atbalstīt nozarei nepieciešamu tūrisma produktu un pakalpojumu attīstību, paredzot ieguldījumus gan būvniecībā, gan aprīkojumā un personāla kvalifikācijas paaugstināšanā.

Papildus punktus piešķir projektiem, kuros tiek veicināta kultūrvēsturiskā mantojuma sociāli-ekonomiska izmantošana, kā arī radīti tūrisma nozares uzņēmumu kopīgi piedāvājumi.

Kopējais pieejamais publiskais finansējums tūrisma nozares attīstības un sadarbības veicināšanai ir 139 021 eiro, maksimālā attiecināmo izmaksu summa ir 20 000 eiro ar atbalsta intensitāti 70%, kopprojektam 80%.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 13.jūlija līdz 13.augustam.

Konkursa organizatori atgādina, ka saskaņā ar Ministri kabineta (MK) noteikumiem uz atbalstu var pretendēt fiziska vai juridiska persona, kura veic vai plāno veikt saimniecisko darbību un kuras apgrozījums ir ne vairāk kā 150 000 eiro pēdējā noslēgtajā gadā pirms projekta iesniegšanas.

Biedrība “Bauskas rajona lauku partnerība” reģistrēta 2006.gadā un ir vietējo organizāciju – pašvaldību, NVO, uzņēmēju – un iedzīvotāju apvienība. Tā darbojas Bauskas novadā, pārstāv iedzīvotāju intereses un uz pašu izstrādātas stratēģijas pamata, rūpējas par lauku attīstības jautājumiem vietējā līmenī, pausts biedrības interneta vietnē. Partnerības dibinātāji ir 14 pašvaldības, 10 uzņēmēji un 10 nevalstiskās organizācijas.

Foto: Pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.