Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīca aicina iedzīvotājus nobalsot par labākajiem mediķiem

SIA “Bauskas slimnīca” aicina iedzīvotājus sniegt atgriezenisko saiti un līdz 14. jūnijam novērtēt tos medicīnas darbiniekus, kas ar savu darbu un pozitīvo attieksmi sekmējuši atveseļošanos, portālu informēja SIA “Bauskas slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīcas esošie vai bijušie pacienti aicināti izvirzīt savus kandidātus šādās nominācijās: “Gada ārsts”, “Gada māsa”, “Gada funkcionālais speciālists” un māsa/ārsts/funkcionālais speciālistu ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu.

Aptaujas anketa pieejama vietnē https://forms.gle/BR9bHRF23abSAMxw9 . Līdz pirmdienai, 12. jūnijam, aptaujā piedalījušās 70 personas. L. Vindule vērtē, ka pirmajai reizei atsaucība vērtējama kā laba. Šoreiz anketu iespējams aizpildīt tikai digitāli, ja arī nākamgad tiks turpināta šāda pati tradīcija, tad, iespējams, tiks domāts arī par citiem balsošanas veidiem.

“Jau šajā svētdienā, 18. jūnijā, visā Latvijā tiks atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, kad pateicība tiek izteikta katram darbiniekam, kas strādā veselības aprūpē un ir izvēlējušies pildīt šo īpašo un svarīgo misiju – rūpēties par cilvēku veselību. Ņemot vērā, ka šī profesija ir ar augstu stresa un izdegšanas līmeni, ir īpaši svarīgi motivēt medicīnas nozares darbiniekus un pateikties par viņu ieguldījumu,” atzīmē L. Vindule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka piektdien, 16. jūnijā, Bauskas slimnīcā norisināsies Medicīnas darbinieku dienai veltīts pasākums, kurā plānots muzikāls pārsteigums darbiniekiem, kā arī notiks darbinieku sumināšana – gan iedzīvotāju balsojumā iegūtajās nominācijās, gan plānots pasniegt arī citus pateicību rakstus. Naudas balvas gan saistībā ar apbalvojumiem nav paredzēts izmaksāt.

L. Vindule precizē, ka SIA “Bauskas slimnīca” strādā 46 ārsti (daļa pamatdarbā, daļa papilddarbā), kā arī
22 māsas un viena galvenā medicīnas māsa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. atziņu, ka ārstēšanās pie Bauskas vietējiem medicīnas speciālistiem ir noziegums pret paša ķermeni.

  19
  6
 2. Kā var būt labs mediķis nelabā apsēstā sistēmā? Varbūt kartelis tai sistēmā ieviesies? Rindas uz pusgadu, bet sameklējot maku rindas brīnumainā kārtā stipri saīsinās.

  23
 3. Maksas medicīnai vesels cilvēks nav izdevīgs. Vesels cilvēks nav izdevīgs arī farmas mafijai.Hipokrāta zvērestu brīvajā valstī vairs nepiemin.Hipokrāts ar savu zvērestu var būt brīvs. Bizness un Hipokrāts nav savienojami. Skraidi pa visu Latviju meklējot izmeklējumus. Medicīnas kantori pat liek parakstīt papīru, ka atsakies no valsts apmaksāta izmeklējuma, bet maksā pats. Tā laikam ir augsnes sagatavošana 100 procentīgai maksas medicīnai.Kur paliek tie budžeta simti miljonu medicīnas “melnajā caurumā”?! Apzeltītajās gultās? Medicīnas un izglītības sistēmas kļūst par absurda teātri. Drīz medicīnas iestādēs būs uzraksts: ” ebrejiem, tpu, nabagiem ieeja aizliegta”.Tas gan nenozīmē, ka nav ārstu, māsiņu, farmaceitu, skolotāju ar lielo burtu.

  17
 4. Ja cilvēks ir nopietni slims, tad operācijas vai manipulāciju gadījumā Latvijas ārsti slēpj garantētās blaknes un pat iespējamo invaliditāti, liek parakstīt līgumu, kurā ārsti neuzņemas nekādu atbildību.

  20
  1
 5. Kuri tad ir tie labākie???Tās vecās vecenes ka Nerkst un izgāž savu žulti pret pacientiem??

  11
  1
 6. ATTIEKSME, KĀDA Ir ATTIEKSME PRET PACIENTU? UZLABOJIET TO UN TAD PRASIET PAR LABĀKO!

  15
 7. Varu tikai pievienoties katram še rakstītajam vārdam. Pēc boļševiku piemēra gandrīz visās jomās tiek bŭvěta sistěma, kurā cilvēku padara par paklausīgu, bezdpēcīgu skrūvīti. Izcili to parādīja Covidlaiks. Vel jau viss nav galā…

  11
  3
 8. Medicīnu vajag kotēt biržā, tad piespiedu kārtā ” ārstēs” un vakcinēs ar nezināma satura vakcīnām arī veselos. Medicīna mūsu valstī ir līdzīga elektrībai.Neviens neko nezina par konkrētiem cipariem. Neviens nezina kādas summas samaksā iedzīvotāji no sava maka, bet budžeta simti miljonu vienalga ir par maz un vienlaicīgi izmeklējumi ir deficīts, slimnīcā var tikt tikai pirmsnāves stāvoklī. Paldies atsevišķiem Bauskas mediķiem, kas godprātīgi pilda savu darbu neskatoties uz ” progresīvajām” tendencēm un vadlīnijām, kuras šķiro slimniekus nodokļu maksātājos un vecos liekēžos- ragaviņu pasažieros. Daugavpilī arī šķiro pēc etniskā principa, bet pus Latgali piespiedu kārtā ved uz Daugavpils slimnīcu.

  6
  2
 9. Ir slimnīca Latvijā, kur slimnieks smagā stāvoklī dienu tika “testēts”uz nomiršanu. Ja nenomirst, tad atskan jautājums : “ti živoi?”

  5
  0
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.