Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīcā darbu sāk jauna galvenā ārste

No šodienas, 1.jūnija, SIA «Bauskas slimnīca» galvenās ārstes pienākumus pilda anestezioloģe-reanimatoloģe Inese Strazda, informēja SIA «Bauskas slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka I.Strazda jau no 2015.gada Bauskas slimnīcā strādā par ārsti anestezioloģi-reanimatoloģi un darbu arī turpinās kā praktizējoša ārste, lai uzturētu un pilnveidotu savu kvalifikāciju un profesionālo pieredzi, savukārt galvenās ārstes pienākumi tiks veikti ar 0,75 slodzi. L. Vindule paskaidroja, ka līdz šim divi atklātie konkursi uz SIA «Bauskas slimnīca» galvenā ārsta vakanci noslēdzās bez rezultāta. I. Strazda tika uzrunāta galvenā ārsta pienākumu veikšanai, ņemot vērā viņas izrādīto iniciatīvu un vēlmi līdzdarboties slimnīcas attīstībā.

Inese Strazda, Bauskas slimnīcas galvenā ārste. Publicitātes foto no Bauskas slimnīcas albuma.

«Es vēlētos attīstīt Bauskas slimnīcu kā modernu ārstniecības iestādi, kas nodrošina pilsētas un novada iedzīvotājiem kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus ar augstu klientu apkalpošanas līmeni un labu darba vidi tās darbiniekiem. Plānoju paplašināt ambulatorajā un primārajā veselības aprūpē pieejamo pakalpojumu klāstu un nodrošināt šo pakalpojumu kvalitāti.

Mums jāveido slimnīcas tēls, akcentējot slimnīcu kā drošu vietu ārstniecības pakalpojumu saņemšanai un augstu servisa līmeni, ko nodrošina ārstu kompetence, modernu tehnoloģiju izmantošana un pacientu aprūpes ētikas standartu ievērošana. Sadarbībā ar vietējajiem, reģionālajiem un nacionālajiem partneriem SIA «Bauskas slimnīcā» jāsniedz iedzīvotājiem pieprasīti, augsti kvalitatīvi un izmaksu ziņā pieejami ambulatorās medicīniskās aprūpes, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi, kā arī jānodrošina veselības veicināšanas un agrīnas diagnostikas pakalpojumi pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai,» prioritātes iezīmē I.Strazda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa apliecina, ka tiks turpināts darbs infrastruktūras sakārtošanā, attīstībā un aprīkojuma modernizācijā, tāpat strādās jaunu speciālistu piesaistīšanā.
SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle Margarita Epermane atzīmēja, ka I. Strazda ir iepazinusi Bauskas slimnīcas kolektīvu, tajā pašā laikā darba pieredze citās slimnīcās ļauj mediķei to salīdzināt ar citām ārstniecības iestādēm un ieviest uz slimnīcas attīstību vērstus jauninājumus.

“Dakterei Strazdai ir raksturīga iniciatīva, arī iepriekš viņa aktīvi rosināja priekšlikumus dienas stacionārā veicamo endoskopijas izmeklējumu un operāciju procesa organizēšanā. Tādēļ esam pārliecināti, ka ārste jaunajā amatā varēs sniegt savu ieguldījumu turpmākā slimnīcas attīstībā un uzsāktajās pārmaiņās. Novēlam aizrautību, darba sparu, iniciatīvu un neatlaidību un mērķu sasniegšanu vienotā komandā ar mūsu speciālistiem, jo Bauskas slimnīcas spēks ir tās komandā,” paziņo M. Epermane.

Līdz šim galvenās ārstes pienākumus pildīja daktere Zinaīda Vītola, kura šogad izteica vēlmi doties pelnītā atpūtā, tālab viņai meklēts aizstājējs. Vakar, 31. maijā, noslēdzot darba gaitas Bauskas slimnīcā, pateicības vārdi mediķei veltīti no kolēģiem, kā arī pasniegts SIA “Bauskas slimnīca” Pateicības raksts. Maija sākumā Dr. Vītola saņēma arī Veselības ministrijas Atzinības rakstu par ilggadēju darbu veselības aprūpē un ieguldīto darbu sabiedrības veselības uzlabošanā un slimību profilaksē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Dakterei Zinaīdai Vītolai pasniegts SIA “Bauskas slimnīca” Pateicības raksts. Publicitātes foto no Bauskas slimnīcas albuma.

M. Epermane atzīmēja, ka daktere Zinaīda Vītola veltījusi savu profesionālo dzīvi Bauskas slimnīcai dažādos tās attīstības posmos, kopā pilnus 47 gadus – gan kā ārste, gan kā slimnīcas galvenā ārstniecības speciāliste, kas pārrauga slimnīcas ārstniecības procesus.

Publicitātes foto no Bauskas slimnīcas albuma.

«Īpaši vēlamies uzsvērt viņas augsto atbildības izjūtu un profesionalitāti pret ikvienu uzticēto darba uzdevumu un amata pienākumu. Rūpes par cilvēkiem un kolēģiem ir paraugs daudziem. Saskarsmē ar pacientiem ārste vienmēr bijusi korekta, zinoša, radusi patstāvīgi un konstruktīvi risināt nestandarta situācijas. Saskarsmē ar kolēģiem vienmēr daktere Vītola bijusi atsaucīga,  tai pat laikā prasīga pati pret sevi un arī padotajiem. Paldies par ieguldīto darbu slimnīcas darbības nodrošināšanā,  praktiskās ārstniecības gaitās paveikto, izrādīto attieksmi gan pret kolēģiem, gan pacientiem, gan darba izpildes kvalitāti.
Zinaīdas Vītolas ilggadēja pieredze, profesionalitāte un sniegtais atbalsts jaunajiem speciālistiem ir veidojis stabilus pamatus Bauskas slimnīcas sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem,» tā M. Epermane.

Titulattēls no “Bauskas Dzīves” arhīva.
 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Jūs labāk atrodiet kādu speciālistu, lai rindās uz USG izmeklējumu nav pusgadu jāgaida.
    Pirms 3 gadiem bija jāgaida 2 mēneši, tagad jau 6.
    Tautas labklājība Sūnu ciemā “aug” acīmredzami.

    39
    5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.