Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīca meklē galveno ārstu, atalgojumā solot 3000 eiro

SIA “Bauskas slimnīca” pagarinājusi pieteikšanos uz galvenā ārsta vakanci. Konkurss uz šo amata vietu tika izsludināts pagājušajā mēnesī un noslēdzās 1. martā. Ņemot vērā iesniegto pretendentu skaitu, kas nav pietiekams, lai nodrošinātu atbilstošākā kandidāta izvērtējumu, konkurss pagarināts līdz 19. martam, dodot papildu iespēju gan tiem, kas, iespējams, informāciju par vakanci bija palaiduši garām, gan arī tiem, kam ir bijis grūtāk pieņemt lēmumu par pieteikšanos, portālu informēja SIA “Bauskas slimnīca” Margarita Epermane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka šobrīd galvenā ārsta pienākumus veic medicīnas daļas vadītāja Zinaīda Vītola, kura turpinās strādāt Bauskas slimnīcā līdz attiecīgā speciālista atrašanas. Vakance izsludināta savlaicīgi, lai nodrošinātu pēctecību un darbu nepārtrauktību, ņemot vērā mediķes izteikto vēlmi doties godpilnā atpūtā pēc aktīvajām darba gaitām.

“Dakterei Zinaīdai Vītolai darba stāžs Bauskas slimnīcā ir 47 gadi. Sākotnēji kā iecirkņa pediatrs, vēlāk rajona pediatrs, pediatrs stacionārā, bet nu jau 21 gadu kā medicīnas daļas vadītāja. Cienām dakteres izvēli un esam pateicīgi par ieguldīto darbu slimnīcas darbības nodrošināšanā,  praktiskās ārstniecības gaitās paveikto, izrādīto attieksmi gan attiecībā pret slimnīcas kolēģiem, gan pacientiem, gan darba izpildes kvalitāti,” teic M. Epermane. 

Viņa norādīja, ka galvenā ārsta amata vieta ir izsludināta atklātā konkursa kārtībā, lai sniegtu iespējas pieteikties pretendentiem neatkarīgi no esošās darba vietas, jo būtiskākais ir Bauskas slimnīcai rast profesionālu un uz attīstību vērstu kolēģi, kurš ir ne tikai sava darba profesionālis un sertificēts ārsts, bet arī  apzinās galvenā ārsta lomu ārstniecības iestādē, ir pieredze struktūrvienības vadīšanā, pārzina digitalizācijas procesus un ārstniecības attīstības tendences.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau šobrīd ir ideju jūra slimnīcas attīstības iespējām, taču mums ir nepieciešama spēcīga un darboties griboša komanda, kur viens no svarīgiem komandas cilvēkiem ir galvenais ārsts. Tādēļ ļoti ceru, ka šādu komandas cilvēku spēsim atrast. Vadošais medicīnas centrs Zemgales reģionā ir ambiciozs mērķis, bet tā īstenošana un iespējas ir atkarīgas no komandas un cilvēkiem, kas tam tic,” tā M. Epermane.

Galvenajam ārstam tiek solīts darbs mūsdienīgā iestādē un profesionālā komandā, stabils atalgojums (sākot no 3000 eiro par slodzi), kā arī profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas.

Lai pieteiktos šai vakancei, ir jābūt augstākajai izglītībai medicīnā (ārsta grāds) un reģistrācijai Ārstniecības personu reģistrā; sertifikāts, kas apliecina ārsta profesionālo sagatavotību un norāda, ka ārsts ir kompetents pastāvīgi nodarboties ar ārstniecību (speciālista praksi) konkrētajā specialitātē. Tāpat arī tiek prasītas zināšanas un izpratne par veselības aprūpes sistēmu, tās organizācijas un vadības principiem, stratēģiska un konceptuāli radoša domāšana, labas komunikācijas un sadarbības prasmes, izpratne par telemedicīnas attīstības tendencēm, to ieviešanas ārstniecības procesos, administrēšanā un plānošanā.

Konkursa pretendentu CV, motivācijas vēstuli, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, redzējumu par SIA “Bauskas slimnīca” attīstību un izaicinājumiem tuvāko trīs gadu laikā, Bauskas slimnīca gaidīs līdz 19.martam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. kas šinīs laikos ir 3000 alga kaut doktorāta, saukta par slimnīcu vadītājam, ja bonusā nav amatvietu galvenā ārsta tuvākajiem radiniekiem?

  7
  3
 2. Kā Tu redzi alga ir sākot no 3000 eiro, var jau arī visi 5000 EUR būt. Slimnīcas valdes loceklim tika piedāvāts 2625 eiro atalgojums.

  2
  2
 3. Kad Latvijas medicīna padzīs tās dēles no slimnīcām = valdes, padomes – kuras tikai sūc naudu…

  22
 4. Ja ir galvenais ārsts, priekš kam vēl valdes loceklis vajadzīgs. Slimnīca maza.Tāpēc nauda līdz ārstiem un pārējiem mediķiem nenonāk. Tur jāveic reformas. Tik draud un naudu, naudu dodiet. Un Vītolai sen laiks doties pensijā, aizsēdējās.

  25
 5. Visu cienu dakterei Vitolai. Milzigs paldies par mazo baušķenieku arstesanu. Paldies par labo sirdi un speku tik ilgi but slimnicas galvenajam vadonim.paldies dakterit.

  11
  2
 6. Kuram draugam domāts šis konkurss? Pieredze pētniecības un pedagoģiskajā darbā…..??? Vai slimnīcai vajaga galveno ārstu vai aŗi diserrtāciju rakstītāju??? Vēlamas iemaņas pārmaiņu vadībā??? Kas tas par zvēru iemaņas pārmaiņu vadībā? Kas jūs tur,kas šo nolikumu sarakstīja neesat saostījušies vai salietojušies? Uzrakstiet nopietnu nolikumu un būs jums galvenais ārsts no vietējiem speciālistiem,kuri atbilstu šim mērķim,bet jā viņi ir strādājuši slimnīcā,bet ne rakstījuši zinātniskos darbus un vadījuši slimnīcas nodaļas,bet ne pārmaiņu vadības… Vai tiešām Bauskas novadā nav vairs reāli domājošu cilvēku???

  14
 7. Vitolai sen laiks dodies pensija, sedeja neko nav darijusi.Tur javeic reformās. Virs māsas jānomaina.

  3
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.