Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīca meklē sabiedrisko attiecību speciālistu; drīzumā būs nepieciešami arī citi uzņēmuma komandu papildinoši profesionāļi

Pašvaldības uzņēmums SIA “Bauskas slimnīca” izsludinājis konkursu uz sabiedrisko attiecību speciālista amatu, liecina publicētais sludinājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentam jābūt ar augstāko izglītību komunikāciju zinātnē un pieredzi komunikāciju jautājumu risināšanā, jābūt izpratnei par veselības aprūpes pakalpojumiem, jāzina valsts valoda un vismaz viena svešvaloda, jāpārzina digitālā mārketinga pamati, jāspēj ātri reaģēt un strādāt, tajā skaitā paaugstinātas intensitātes apstākļos. Atalgojums pārbaudes laikā noteikts 1000 eiro par slodzi, bet šobrīd tiek piedāvāta pusslodze, kas pēc nepieciešamības var tikt paaugstināta uz pilnu slodzi.

Pieteikumu, motivācijas vēstuli, CV, kā arī redzējumu par slimnīcas komunikācijas stratēģiju līdz 25.septembrim jāsūta uz e-pastu: personals@bauskasslimnica.lv.

Vaicājot, kālab izveidota šāda amata vieta, kas iepriekš nav bijusi, SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle Margarita Epermane paskaidroja, ka sabiedrisko attiecību/mārketinga speciālists ir uzņēmumam būtisks un nepieciešams komandas loceklis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Speciālists piedalās un nodrošina uzņēmuma ārējo un iekšējo komunikāciju, iesaistās uzņēmuma vizuālā tēla izveidē, nodrošina sabiedrības informēšanu gan par pieejamiem jau esošajiem pakalpojumiem, gan par jaunumiem. Tāpat sagatavo plašsaziņas līdzekļiem nepieciešamo informāciju. Tāpat ir būtiska uzņēmuma mājaslapas satura izveide, lai informācija būtu pietiekami plaša un, lai iedzīvotāji un pacienti varētu atrast viņiem interesējošo informāciju gan par slimnīcas darbību, gan par pakalpojumiem, gan par speciālistiem un to kvalifikāciju, gan par citiem ar slimnīcu saistītajiem notikumiem.

Uz SIA “Bauskas slimnīca” raugāmies ne tikai kā uz slimnīcu, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus, bet arī kā mūsdienīgu uzņēmumu, kas seko līdzi mūsdienu prasībām un normām, lai tas būtu ilgtspējīgs, inovatīvs un veiksmīgs. Proti, lai nodrošinātu ne tikai kvalitatīvus un iedzīvotājiem pieejamus veselības aprūpes pakalpojumus, bet arī darbotos pēc labas korporatīvās pārvaldības principiem. Minētie principi tās dziļākajā izpratnē nozīmē arī virzīšanos uz ilgtspēju, caurspīdīgumu un profesionalitāti. Tādēļ paredzams, ka bez jau šobrīd izsludinātā sabiedrisko attiecību speciālista, būs nepieciešami arī citi komandas papildinoši profesionāļi uzņēmumam nozīmīgās kompetencēs, kā piemēram, juridiskajā jomā,” paziņo M. Epermane.

Viņa akcentēja, ka SIA “Bauskas slimnīca” galvenā vērtība ir un būs komanda, kur katrs ir profesionālis savā jomā, lai kopīgi virzītos uz kopīgu mērķi- profesionāli un mūsdienīgi veselības aprūpes pakalpojumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Ko man tas sabiedriskā tēla spodrinātājs, ja pie viena otra speciālista jāgaida gads? Pie tā paša ādas slimību ārsta rinda 4 mēneši.

  27
  2
 2. Diemžēl taisnība komentāros minētajam, ka sabiedriskā tēla spodrināšana ar attiecīgo vakanci situāciju neuzlabos. Pie speciālistiem rindās jāgaida daudzi mēneši, vai arī jādodas uz Rīgu. Jārisina samilzusī problēma, nevis jārada problēmas nogludinātājs-frizētājs.

  27
  1
 3. Kur pieejama informācija par amata konkursu?
  Ne slimnīcas mājas lapā, ne pašvaldības lapā, tādu konkursu neatrodu

  6
  1
 4. Bija Facebook publicēts:
  Aicinām darbā SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU
  Prasības:
  🔺augstākā izglītība komunikāciju zinātnē
  🔺pieredze komunikāciju jautājumu risināšanā
  🔺izpratne par veselības aprūpes pakalpojumiem, organizāciju
  🔺vismaz vienas svešvalodas zināšanas
  🔺spējas ātri reaģēt un strādāt, t.sk.,paaugsinātos intensitātes apstākļos, ar augstu precizitāti un atbildības sajūtu
  🔺iniciatīva, proaktivitāte un radošums
  🔺digitālā marketinga pārzināšana
  Galvenie darbības virzieni:
  🔺iekšējā un ārējā komunikācija/ stratēģijas izstrāde un īstenošana
  🔺komunikācija ar masu medijiem, sadarbības partneriem
  🔺slimnīcas mājaslapas un sociālā tīkla satura veidošana
  🔺korporatīvā tēla veidošana
  🔺informatīvie materiāli par pakalpojumiem
  Atalgojums pārbaudes laikā 1000EUR par slodzi
  Darba slodze: pusslodze (pēc nepieciešamības var tikt palielināta uz pilnu slodzi)
  Dalīts attālinātais darbs
  Pieteikumus sūtīt līdz 25.septembrim uz epastu personals@bauskasslimnica.lv
  norādot “sabiedrisko attiecību speciālista vakance”
  Pielikumā iekļaut:
  1) dzīvesgājumu (CV pēc EUROPASS standartiem)
  2) motivācijas vēstuli, iekļaujot atbilstības pamatojumu
  3) redzējumu par slimnīcas komunikācijas stratēģiju

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.