Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīca pievienojas LTRK biedru pulkam

SIA “Bauskas slimnīca” ir pievienojusies lielākās Latvijas uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) kuplajam biedru pulkam, lai kopīgi risinātu dažādus jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle Margarita Epermane atklāja, ka pievienošanās notikusi 23. februārī, bet 27. februārī LTRK biedru pasākumā saņemta LTRK biedra apliecību.

“Tas ir nozīmīgs solis, lai stiprinātu slimnīcas kā uzņēmuma pozīcijas uzņēmējdarbības vidē, gūtu plašāku atpazīstamību, nodrošinātu plašāku sadarbības iespēju loku, kā arī iegūtu lielāku ietekmi arī likumdošanas procesos, negodīgas konkurences jautājumu aktualizēšanai un to iespējamo risinājumu meklēšanā. Pozīcijas nostiprināšana un piedalīšanās sociālos dialogos ir būtiski, lai Bauskas slimnīca virzītos uz mūsdienīgu, inovatīvu un konkurētspējīgu ārstniecības iestādi,” teic M. Epermane.

Viņa atzīmē, ka pievienošanās LTRK  Bauskas slimnīcai sniegs arī citus ieguvumus, piemēram, Bauskas slimnīcas darbinieki varēs iegūt jaunas zināšanas, izmantojot biedriem organizētos bezmaksas seminārus, apmācības, konferences, līdztekus varēs veidot sadarbību ar citiem biedriem, apgūt strīdus situāciju risināšanu un izzināt citus jautājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bauskas slimnīca nav tikai ārstniecības iestāde, tai ir jākļūst par pilntiesīgu sadarbības un sociāli atbildīgu partneri nozares attīstībā un Latvijas tautsaimniecības izaugsmē kopumā. Tādēļ ir tik būtiska slimnīcas dalība sociālos un sadarbības dialogos, lai paustu savu viedokli, aktualizētu problēmjautājumus veselības aprūpes nozari skarošos un uzņēmējdarbību kopumā, kā arī kopīgiem spēkiem meklētu risinājumus. Jo kā zināms, ārstniecības iestādes vairumā gadījumu -ar atsevišķiem izņēmumiem- darbojas pēc uzņēmējdarbības principiem, proti, ir pakļautas tādiem pašiem komercdarbībai noteiktajiem regulējumiem un nodokļu sistēmai.  Tādēļ arvien aktuālāk savlaicīgi pārzināt iespējamās likumdošanas izmaiņas, tās ietekmi uz slimnīcas darbību, un attiecīgi savlaicīgi arī reaģēt, esot aktīvam dalībniekam LTRK komitejās, kā piemēram, Veselības komitejā,” norāda M. Epermane.

Viņa neslēpj, ka slimnīcu stāšanās LTRK nav izplatīta, taču Bauskas slimnīca nav arī vienīgā, kas šādu lēmumu ieņēmusi -ar vārdu slimnīca LTRK biedru datu bāzē, kas ir publiski pieejama, ir atrodamas četras. Taču LTRK biedru sastāvā ir arī klīnikas, veselības centri un poliklīnikas (gan privātās, gan pašvaldību). Tāpat LTRK biedru sastāvā ir Veselības aprūpes darba devēju asociācija (VADDA). 

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. pie reizes varēja pievienoties apbedītāju apvienībai, jo teiciens, ka “ārstēšanās” Bauskas slimnīcā ir noziegums pret paša ķermeni, joprojām ir spēkā….

  15
  2
 2. Jā,žēl gan,ka mums tik lielā novadā nav viss slimnīca,bet kaut kāds aprūpes centrs!

 3. Vispirms izdemolēt, pēc tam sadalīt…uz tautas rēķina. Tagad, kā jau ierests, atliek gaidīt jaunu reorganizāciju… ar kaunu “dalīšanu”

 4. Jāstājas kamerās bez pamatojuma, jo gan jau par maksu, jābrauc gari gabali dažādos virzienos, tādēļ EPERMANES kundzei nesanāk laika strādāt Bauskas slimnīcā. Galvenais pagozīties presē, paskriet un saņemt algas ne parko!

  2
  1
 5. Nesapratu … Kāds vispār slimnīcai ir sakars ar tirdzniecību un rūpniecību ??? Kas tie par “makaroniem uz ausīm” ?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.