Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīcai meklē vadītāju

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu uz SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekļa amatu, piedāvājot 2625 eiro atalgojumu, liecina publikācija pašvaldības oficiālajā vietnē bauska.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka līdzšinējai valdes loceklei Mirdzai Brazovskai beidzies pilnvaru termiņš. Bauskas novada vadībai, komunicējot ar “Bauskas slimnīcas” vadītāju, noskaidrojies, ka M. Brazovska nav gatava turpināt pienākumu izpildi, tālab rosināts nominācijas process jauna valdes locekļa rašanai.

“Godam nostrādājusi, izpildījusi savus amata pienākumus, līdz pilnvarojuma termiņa beigām – šī gada 31. augustam- viņa turpinās darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā,” apliecināja I. Romānovs.

No valdes locekļa amata kandidātiem pašvaldība pieprasa valsts valodas prasmes C1 līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas valdes locekļa uzdevumu profesionālai izpildei nepieciešamā apjomā, augstāko akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā, uzņēmējdarbības vadībā vai ekonomikas jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešama arī vismaz vismaz divu gadu darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrības darbības jomā, vai vismaz divu gadu darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā, kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu kapitālsabiedrības valdes locekļa uzdevumus.

Valdes locekļa pienākumu pildīšanai vajadzīgas arī zināšanas un izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību, darbību un labas korporatīvās pārvaldības principiem, vēlama pieredze pašvaldības vai valsts kapitālsabiedrību vadīšanā.

Pretendentiem esot jābūt ar nevainojamu reputāciju, labām komunikācijas, argumentācijas un prezentācijas prasmēm, jābūt prasmei veidot komandu un strādāt komandā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīcas valdes locekļa amata kandidātu atlasei un novērtēšanai ir izveidota nominācijas komisija. Pieteikumi no pretendentiem tiek gaidīti līdz šī gada 12. augustam.

SIA “Bauskas slimnīca” ir Bauskas novada pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, kuras darbības mērķis ir nodrošināt veselības aprūpes pieejamību. 2021.gadā Bauskas slimnīcas apgrozījums pārsniedza 4,3 miljonus eiro, peļņa pēc nodokļiem bija 240 298 eiro, tajā nodarbināti 128 darbinieki, liecina “Lursoft” dati.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.