Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas slimnīcai radīta jauna vizuālā identitāte

Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA «Bauskas slimnīca» tapusi jauna mājaslapa www. bauskasslimnica.lv un ieviesta jauna vizuālā identitāte, portālu informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīcas tīmekļvietni izstrādāja SIA «KG Dizains» par kopējo summu 6790 EUR bez PVN. Kopumā izsludinātajā cenu aptaujā piedalījās pieci pretendenti, bet SIA «KG Dizains» iesniedza zemāko cenu un tika pasludināta par uzvarētāju.

L. Vindule paskaidroja, ka jauna mājaslapa izveidota, lai nodrošinātu iedzīvotājiem pēc iespējas ērtāku un pārskatāmāku informāciju par SIA «Bauskas slimnīca» sniegtajiem pakalpojumiem, pieraksta iespējām, pieejamajiem speciālistiem u. c.

Pirmdien, 21.augustā, Bauskas slimnīcā norisinājās jaunās slimnīcas mājaslapas un jaunās vizuālās identitātes atklāšanas pasākums. SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekli Margaritu Epermani sveic Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Foto: Nauris Veiss/Publicitātes foto

Vienlaikus SIA «Bauskas slimnīca» tapusi arī jauna vizuālā identitāte. To par 1500 EUR bez PVN izstrādāja SIA «Being Design». L. Vindule uzsvēra, ka pašlaik Bauskas slimnīca sākusi jaunu attīstības posmu, par prioritātēm nosakot personāla un speciālistu piesaisti un tālākizglītību, infrastruktūras uzlabošanu un digitalizāciju, kā arī pacientu un darbinieku labbūtību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Līdzšinējais Bauskas slimnīcas logotips.

«Vizuālās identitātes maiņa ir neatņemama attīstības sastāvdaļa. Jaunais logotips simbolizē topošās pārmaiņas un Bauskas slimnīcas attīstību. Tas veidots sasaistē ar esošo Bauskas novada logo, un tajā ietverta maiga toņu pāreja no zilās krāsas uz violetu. Zilā krāsa simbolizē mieru, zināšanas, bet violetā – harmoniju un balansu,» skaidroja L. Vindule. Viņa atzina, ka uzņēmums seko līdzi aktualizētajai diskusijai par Bauskas novada logo, taču šis process lēni virzās uz priekšu, un neesot zināms, kad varētu būt jauns novada logo.

«Ja arī logo tiks mainīts, B burts kā simbols un novadu simbolizējošie jēdzieni – kustība, attīstība – jebkurā gadījumā nezaudēs aktualitāti. Šajā gadījumā izvēlējāmies neatlikt Bauskas slimnīcas logo izstrādi uz nenoteiktu laiku, bet izstrādāt to reizē ar jauno mājaslapu,» akcentēja L. Vindule.

SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekle Margarita Epermane uzsvēra, ka jauna vizuālā identitāte ir likumsakarīgs solis un pat nepieciešamība, lai paveiktie darbi un izvirzītie mērķi kļūtu redzami arī citiem.

Foto: Nauris Veiss/Publicitātes foto

«Proti, jebkura uzņēmuma logo ir kā seja, kas pauž vēstījumu «kas mēs esam, kādi mūsu mērķi, vērtības un misija». Vienlaikus bija acīmredzama nepieciešamība izstrādāt jaunu mājaslapu, lai tā būtu pacientiem un iedzīvotājiem saturiski noderīga, informatīva un ērti izmantojama jebkurā vecumā. Savukārt izvēlētais logo atspoguļo gan attīstību, gan mūsu piederību novadam un veselības aprūpei, tajā pašā laikā akcentējot Bauskas slimnīcas individualitāti, kreativitāti, mūsdienīgumu un savā ziņā arī izaicinājumu un uzdrīkstēšanos. Jauna mājaslapa un logo ir viens no attīstības soļiem, kas ir ieguvis «dienas gaismu» un ir visiem gan redzams, gan pielietojams,» sacīja M. Epermane.

Sveicēju vidū bija arī Bauskas novada pašvaldības sporta un veselības nodaļas vadītāja Līga Rimševica (no labās) un Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skola vadītāja Biruta Grantiņa (vidū).
Foto: Nauris Veiss/Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (15)

 1. Kaut kādi logo mūsu novadā kļuvuši svarīgāki par tiešajiem darba pienākumiem!

  43
 2. kam tas vajadzīgs? Vai tiešām esam banānu republika joprojām

  26
 3. vai identitāte ietvers arī cilvēku ārstēšanu vai tikai nomocītu sieviešu seju reklāmu?

  36
  1
 4. Vecajai identitātei nebija ne vainas. Jaunā mājaslapa arī liekas auksta bezpersoniska un līdzinās jaunajai vadītājai Dzelzs lēdijai

  19
  5
 5. O.tik tiešām gaumīgi noformēta un pārskatāma jauna vizuālidentiska mājaslapa.Mani iepriecināja sadaļas-misija,mērķis,vīzija.Sirreāli un nereāli.

  10
  4
 6. Bauskā ir slimnīca? Vai tad lindas omons toreiz uz tilta slimnīcu neaizklapēja? Un ko ārstē Bauskas slimnīcā? Kādas nodaļas ir? Cik gultu? Vai valsts apmaksā ārstēšanos?

  35
  1
 7. Es saprotu privātam uzņēmumam, kuram ir jāielien tirgū un jāiegūst klienti utt, tiem šitās misijas, vīzijas, mērķi, logo un identitātes ir nosacīti saprotamas un vajadzīgas, bet slimnīcai? Tos dažus tūkstošus eur jau varēja iztērēt arī noderīgāk.

  Var saprast arī vadību, šis ir klasiski pēc grāmatas – sakārtojam misiju, vīziju, mērķus, uztaisam stratēģiju, stratēģisko darbību plānu utt.. BET atkal tas pats jautājums – kam tas vajadzīgs pašvaldības pārziņā esošai slimnīcai?

  29
 8. Glīts un laikam atbilstošs logotips. Patīkama jaunā vizuālā identitāte.

  3
  14
 9. Mājas lapa izskatās ok. Nezinu kāda bija iepriekšējā.

  2
  5
 10. Var manīt ka identitātes apjūsmotāji ir paši slimnīcas tēla veidotāji. Kas gan cits pūcei asti cels!

  15
 11. Priekš kam man tā jūsu jaunā “identitāte”, ja USG taisīt man jābrauc uz Rīgu, bet Bauskā tas nav iespējams?

  28
 12. Brīnumaini, ka novada vadītājs piedalās tik nenopietnās spēlītēs un pat pieļauj naudas nomešanu zemē. Laikam sēž iekšā padomju laiku plakātu sindroms.

  16
 13. Svētki laikam tikai dažiem- bildes , atvainojiet, paglupas- kaut kādos rāmjos samāksloti smaidi…žēl darbiniekus, kurus atrauj no tiešajiem darba pienākumiem, liek pucēties un šādi publiski māžoties. Kam tas vajadzīgs? Vecais logo, lai kāds- arī tā ir vērtība, laika liecība un atpazīstama- vai tad slimnīcai tas nu ir patiešām tik svarīgi un tagad tādām lietām nauda jātērē. Un, ak vai, slimnīcai- vīzija, mērķi- tas kāds melnais humors, vai? Bērnu dārzs.

  15
 14. Ļoti žēl… Tā sagadījās, ka mans pieraksts pie ārsta “gadījās” tajā laikā, kad vadība bija nolēmusi prezentēt jauno identitāti (pieraksts plkst.12.30). Rezultāts – laika posmā no 12.00 līdz 13.00 lielākā daļa mediķu (arī ārsts, pie kura man bija pieraksts) tika “izsaukti uz sanāksmi”, ap plkst.13.00 ārsti atgriezās savās darba vietās, lielākoties cenšoties mierināt savus gaidošos pacientus un cenšoties attaisnot savu prombūtni.. Cik ētiski un loģiski ir kaut ko tādu organizēt ārstu pieņemamajā laikā? Mans darba devējs ir pretimnākošs (cerēju, ka visu nokārtošu pusdienlaikā, bet nesanāca), bet kā ir lauku cilvēkiem, kas rēķinās ar savu pierakstu un satiksmes autobusiem, kas varbūt kursē dažas reizes dienā? Vai tiešām tādam reprezentācijas pasākumam neatradās cits laiks, kas netraucē ikdienas ārstu pieņemšanas, jo jau tā jāpriecājas, ka esi saņēmis pierakstu pie ārsta, un vēl tad administrācijas “prieciņa” pasākumi? 🙁

  17
 15. Bauskā nav slimnīcas, jo ātrā palīdzība neved uz Bausku. Arī ģimenes ārsti nenorīko uz Bauskas slimnīcu. Kur ir tā Bauskas slimnīca? Ir citi fakti? Poliklīnika, jā ir, bet slimnīcas ēkā gandrīz visi logi vakaros ir tumši, jau gadiem ir tumši.Kaut kāds logo… Latvija ir kļuvusi par imitācijas valsti, visi tikai imitē reālu un rezultatīvu darbību, bet nekaunas saņemt četru un piecu ciparu algas.

  23
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.