Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagoģes saņem pašvaldības Goda rakstus 

Ceturtdien, 22. decembrī, Bauskas Valsts ģimnāzijā svinīgā Ziemassvētku sarīkojumā tika pasniegti augstākie, rakstiskie Bauskas novada pašvaldības apbalvojumi “Bauskas novada pašvaldības Goda raksts”, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojums par ilggadēju teicamu pedagoģisko darbību, nozīmīgu ieguldījumu vēstures mantojuma popularizēšanā un aktīvu dalību starptautiskos projektos pasniegts Bauskas Valsts ģimnāzijas vēstures skolotājai Sarmītei Ābelniecei. Darba stilu raksturo prasīgums, izglītojamo ieinteresēšana ikdienas darbā, prasmes iesaistīt mācību darbā skolēnus ar dažādiem zināšanu un prasmju līmeņiem. Pedagoģe pati atzīst, ka viņu fascinē skolēni, kurus interesē mācību process, kuri vēlas mācīties un lietot iegūtās zināšanas.

Bauskas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja Lāsma Krastiņa šogad, saņemot Ekselences balvu, atzīta par labāko bioloģijas skolotāju valstī. Foto: Bauskas novada pašvaldība

Apbalvojums par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā, pilnveidojot metodisko darbu un veicinot jauno tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā pasniegts Bauskas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei, metodiķei, bioloģijas skolotājai Lāsmai Krastiņai. “Lāsmu raksturo vēlme neapstāties pie sasniegtā, bet allaž meklēt jaunas izaugsmes iespējas. Pedagoģe, vadot mācību procesu, veiksmīgi realizē kompetenču pieeju, motivējot izglītojamos uz aktīvu, pētniecisku un radošu darbību, izmanto gan jaunāko tehnoloģiju priekšrocības, gan organizē nodarbības ārpus skolas,” vēstīts apbalvojamās raksturojumā.

Bauskas Valsts ģimnāzijas pedagoģe Mudītei Savickai pašvaldības apbalvojumu pasniedza Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Apbalvojums par ilggadēju prasmīgu pedagoģisko darbību, motivējot skolēnus augstiem sasniegumiem pasniegts Bauskas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei, matemātikas skolotājai Mudītei Savickai. “Viņa ir precīza, noteikta savās prasībās, ar augstu atbildības sajūtu. Mudītei Savickai ir profesionāla sadarbība ar pedagogiem, uzklausa viņu viedokli, ieteikumus, rod kopīgus risinājumus, ir atsaucīga un iejūtīga kolēģe.  Kā skolotāja viņa ir apzinīga, mērķtiecīga, prasīga un radoša,” teikts pedagoģes raksturojumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

  1. Baigi labā skolotāja, saviem izglītojamiem pat vārdus neiegaumē, rāda ar pirkstu tu atbildēsi, uz nākošo tāpat tu atbildēsi.

    10
    3
  2. Ja. Sveicieni visām skolotājām! ❤ un Aivars Okmanis ir ļoti fotogēnisks. Vienmēr visās bildēs. 😀

  3. Inita Nagnibedas kundze nebija pelnījusi kādu uzslavu vai goda rakstu vai ordeni, ka visu paspēj, fotografeties, but deputate, apmeklet visus pasakumus un strada ari skola. Loti universala persona.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.