Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāji gūst pieredzi Zviedrijā

No 1. līdz 7. maijam norisinājās viena no projekta “Smart Use of Technologies for a Sustainable Future” („Gudra tehnoloģiju izmantošana ilgtspējīgai nākotnei” – red. tulkojums) paredzētajām „Nordplus Junior” pedagogu mobilitātes vizītēm, kur seši Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāji – Lāsma Krastiņa, Sanita Anspoka, Ineta Kāle, Jeļena Bulīga, Dmitrijs Jemeļjanovs un Gints Kaspars – viesojās Martina Koha Hedemoras ģimnāzijā Zviedrijā, informē projekta koordinatore Lāsma Krastiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa skaidro, ka vizītes mērķis bija veicināt pedagogu pieredzes apmaiņu un labās prakses pārnesi STEM (dabas zinātņu un tehnoloģiju – red.) jomas priekšmetu mācību metodoloģijā. Vizītes laikā pedagogi gan vēroja un apsprieda mācību stundas, gan dalījās pieredzē par praktisko darbu metodiku. Skolotāji savstarpējā pieredzes apmaiņā apguva jaunas metodes tehnoloģisko rīku izmantošanai projekta, pētnieciskajos un laboratorijas darbos.

Projekta laikā tika gūts apstiprinājums tam, ka skolās mācību procesā zināšanu apguvei ir jāiet kopsolī ar to praktisko pielietojumu. Pārdomāta tehnoloģiju lietošana mācību procesā ne tikai veicina skolēnu izpratni, bet arī veicina skolēnu ilgtspējīgas domāšanas attīstību, apliecina L. Krastiņa.

2023. gada septembrī plānota otra projekta mobilitātes vizīte, kur skolotāji no Martina Koha Hedemoras ģimnāzijas viesosies Bauskas Valsts ģimnāzijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.