Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas vecpilsētā Zemgales dižtirgus un ‘Cieres’ laikā noteikti satiksmes ierobežojumi; pilsētniekus uz pasākumu aicina doties ar kājām

Sestdien, 10. septembrī, no pulksten 17 Bauskas Rātslaukumā norisināsies “Zemgales dižtirgus”, bet no pulksten 20 līdz plkst. 24 pilsētas iedzīvotāji un viesi jau otro reizi aicināti uz “Cieri” – nesteidzīgu pastaigu Bauskas vecpilsētā.  Abu norišu dēļ Bauskas vecpilsētā no plkst. 14 līdz plkst. 24 noteikti satiksmes ierobežojumi. Bauskas Kultūras centrs aicina apmeklētājus iepazīties ar satiksmes organizācijas shēmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksmei sestdien būs slēgta Dambja iela, Rūpniecības iela, Katoļu iela, Strautnieku iela, Smilšu iela, Baznīcas ielas posms no Rūpniecības līdz Rīgas ielai, Rīgas ielas posms no Kalna ielas līdz Dambja ielai un posms no Salātu ielas līdz Kalna ielai, Plūdoņa ielas posms no Dambja ielas līdz Kalna ielai un posms no Kalna ielas līdz Salātu ielai, Pasta ielas posms no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, Saules ielas posms no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai, Kalēju ielas posms no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai.


Iebraukšana un izbraukšana būs atļauta slēgtajām ielām pieguļošo ēku iedzīvotājiem. Minētajos posmos Bauskas kultūras centrs lūdz nenovietot automašīnas stāvēšanai uz ielām. Pilsētas iedzīvotājus uz pasākumu aicinām doties ar kājām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. priekš kam tāda ciere? tik maza pilsētiņa, katrs var staigāt un arī staigā katru dienu. Dažas ielas, kuras jāpāriet, vai tad tamdēļ satiksme jāaptur. Ka nu nav ko darīt tad nav, nezin kur pēcpuses likt aiz gara laika

  7
  13
 2. Tam , kurs “parastais staigātājs” – kārtējais ar dzīvi neapmierinātais “dīvānā pir…js” tu esi, nevis staigātājs! Kad nekas Bauskā nenotiek, bļauj: “kāpēc nekas nenotiek”; kad notiek, tad atkal bļauj: “priekš kam tas ir vajadzīgs”!

  15
  5
 3. Nu tas pats, kas vienmēr- krellītes, brošiņas,piparkūkas, vīniņi, gaļiņa, saldējums, u.t.t., tikai dārgāk, jo dižtirgus taču. Tāpat kā pagājušajā gadā un tā kā tas jau stipri vakarpusē, tad nekā daudz arī nav. Nesacerieties pārāk.

  2
  1
 4. Vēl būs gaļas dēlīši ar iededzinātiem auseklīšiem, stikla krellītes un spogulīši, vienu vārdu sakot, viss, ko savulaik veda uz Āfriku. Tamdēļ taču vērts uz visu dienu slēgt satiksmi visā Bauskā.

 5. Paklau, to biogāzu novadīšanu dīvānā pats uz sevis esi pārbaudījis? Varbūt, ziemai tuvojoties, vari pieslēgties Inčukalna krātuvei?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.