Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas vokālā grupa «Pigoru pērles» iegūst galveno balvu Latvijas konkursā «Dziesmu virpulis Valmierā»

«Pigoru pērles» 3. jūnijā sumina Valmierā. Foto – Ieva Aukšmuksta.

6. Latvijas popgrupu, duetu un solistu konkursā «Dziesmu virpulis Valmierā» 3. jūnijā ar kuplu pārstāvniecību piedalījās Bauskas bērnu un jauniešu vokālā studija «Pigoriņi». Grupa «Pigoru pērles» tika atzīta par labāko vokālo popgrupu konkursā, iegūstot lielo balvu – «GRAND PRIX».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas vadītāja Ieva Aukšmuksta «Bauskas Dzīvei» atzīst, ka konkurence bijusi varena un talantīga. Bauskas vārdu ļoti skaļi pacēluši vakar Valmierā, jo katru vecuma grupu konkursā «Pigori» pārstāvēja, turklāt ļoti labi katrā grupā sasniegumi. Vairāk kā simt priekšnesumu visā konkursā, visaugstākais punktu skaits «Pigoru pērlēm» 48 vokālo popgrupu konkurencē. Tāpat ļoti liels prieks par solisti Līvu Ivanāni, kas 38 bērnu konkurencē izcīnīja otro vietu, tas arī milzīgs panākums.

«Pigoru pērles» – «Grand Prix» ieguvējas: Līva Ivanāne, Lēra Obolēviča, Estere Grišule, Monta Garā, Dace Brauna, Amēlija Ļeonova, Agate Tillere, Renāte Pomerance. Foto – Ieva Aukšmuksta.

Ieva Aukšmuksta «Bauskas Dzīvei» vērtē: «Vokālais un tembrālais skanējums mūs ļoti atšķīra no visiem pārējiem, ko atzina žūrija. Tas arī izšķīra «Grand Prix», jo mums ar Rīgas studiju «Rasa» bija ļoti maza punktu starpība, taču žūrija mūsu sniegumu novērtēja augstāk, izceļot to, ka vokāli, tembrāli ļoti liela saskaņa grupai «Pigoru pērles». Meitenes lieli malači, viņas dzied jau no agras bērnības kopā, darbspējīgas meitenes, tāpēc arī tādi rezultāti.»

Pēc organizatoru sniegtās informācijas, žūrijā strādāja: latviešu reperis Zeļģis, īstajā vārdā Jānis Zeļģis; mūziķe Ginta Krievkalna un džeza dziedātāja un vokālā pedagoģe Santa Šillere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Studijas vadītāja «Facebook» dalās emocijās, pārdomās un sasniegtajā: «Šī diena bija ārkārtīgi piesātināta, emocijām pārpilna, skaistām un saviļņojošām sajūtām bagāta. Savu pirmo konkursu aizvadīja grupa “Pigoru knīpas” – drosmīgi, priecīgi, skanīgi. Lepojamies ļoti! Godpilno 2.vietu nopelnīja mūsu mazie darba rūķi – grupa “Pigoru pelēni”. Varenā konkurencē uzstājās mūsu brīnišķīgās solistes – Dārta Garā, Šarlote Druseika, Elīza Lediņa, Lote Skuja, Keitija Grigalena! Sīvā un tik ļoti talantīgā konkurencē 2. vietu izcīnīja mūsu soliste Līva Ivanāne! Ļoti lepojamies ar mūsu rozā spridzeklīšiem – grupu “Pigoru podziņas”. Pārliecinoši uzstājās mūsu “Pigoru dimanti” – pelnīta 3.vieta. Dace Brauna guva īpašu atzinību – simpātijas balva no Santas Šilleres! Sveicam jauno dziedātāju Faith (Marta Saulīte) ar izcīnīto 1.vietu! Mūsu kolosālās lēdijas –  „Pigoru” vecākā grupa izcīnīja godalgoto 1.vietu! Īpašu prieku, aizkustinājumu, sajūsmu un prieka asaras uzdāvināja grupa “Pigoru pērles” – „GRAND PRIX” – labākā popgrupa “Dziesmu virpulis 2023”!»

Ieva Aukšmuksta kopā ar komandu ļoti cieši skauj ikvienu „Pigoru”, «kurš jau atkal mazliet pārkāpa sev pāri, uzvarēja cīņu ar satraukumu, papildināja dienu ar savu skanīgo balsi un parādīja savu talantu. Sirsnīgu paldies sakām visiem bērnu vecākiem – jūs esat bērnu labākā atbalsta komanda! Sirsnīgus sveicienus un pateicību par tik augsto novērtējumu sūtām žūrijai, kā arī komplimenti no „Pigoriem” konkursa organizatoriem! Kvalitātes, sirsnības un profesionālisma klātesamība nepameta visu dienu.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.