Baušķenieki futbola sezonu noslēguši

Latvijas futbola čempionāta «Dali Dali» 3. līgas sezonu noslēguši «Bauskas BJSS/Mēmele» futbolisti. Sezonas pēdējā spēle vēl palikusi FK «Iecava» vienībai, kas savās mājas 2. oktobrī uzņems JFC «Jelgava» futbolistus.

Tiesa, turnīra tabulā nekas vairs nemainīsies. 24. septembrī baušķenieki ciemos tikās ar JFC «Jelgava», piedzīvojot zaudējumu ar 1:5. Vienīgos vārtus guva Artūrs Zomerovskis. Par spēles vērtīgāko spēlētāju baušķenieku rindās atzina Henriju Bušu, kas reizē ir komandas jaunākais spēlētājs. Jāmin, ka Bauskas vienība ir pēdējā tabulā, bet FK «Iecava» priekšpēdējā. Baušķenieku treneris Artūrs Kupčiuns atzina, ka šogad bija cerējis uz labākiem rezultātiem, bet nu jau jādomā par nākamo sezonu.

Tikmēr Latvijas Sieviešu līgas sacensībās FK «Iecava» savās mājās ar 0:2 piekāpās FK «Auda». Viesu vienība jau astotajā minūtē «nopļāva» Lieni Rotbergu, kurai traumas dēļ nācās pamest spēli, un izskatās, ka arī sezona ir galā. Kluba vadība norāda, ka lielākais pārdzīvojums ir nevis zaudējums, bet gan spēlētājas smagā trauma. Mača skatītāji vērtē, ka tiesneši jau no pirmajām minūtēm pieļāvuši gana brutālu spēli, un tas bijis pamanāms arī vēlāk. Jau devītajā minūtē FK «Auda» guva pirmos vārtus un vēl vienus vārtus otrajā puslaikā. Otrajā puslaikā pa abām komandām kopā bija piecas dzeltenās kartītes un viena sarkanā. FK «Iecava» saglabā priekšpēdējo vietu turnīra tabulā. Nākamā spēle būs 1. oktobrī ar FS «Metta» vienību.