Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Baušķenieki nemierā ar auto stāvēšanas liegumu pāra datumos Salātu un Dārza ielā; automašīnas jānovāc, bet ielas netīra

Bauskas iedzīvotāji norāda, ka Salātu un Dārza ielā Bauskā sen tika uzliktas ceļa zīmes, ka automašīnas nedrīkst atstāt pāra datumos no plkst. 9 līdz 12, jo tiek tīrītas ielas. “Kad pilsētvides uzturēšanas darbus veica SIA “Vides serviss”, viss bijis kārtībā, ielas tika tīrītas, taču tagad, kad darbi uzticēti SIA “Vizii Urban” pilsētā brauktuves vairs nekopj, bet mašīnas mums ir jānovāc. Varbūt, ja jau ielas netiek tīrītas, šīs zīmes var aizklāt? Mums patiešām nav, kur automašīnas novietot, nākas braukāt pa iekšpagalmiem un meklēt brīvas vietas, bet pašvaldības policija vēro un uzliek sodus par nevietā noliktiem auto,” sašutumu pauž pilsētnieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskā var novērot ainas, kad kopšanas darbos dubļaini kļūst ielas malās atstātie auto.

Bauskas pilsētas nodaļas vadītājs Gatis Pauniņš atklāja, ka par automašīnu novietošanu plāns ir pastāvīgās aizlieguma zīmes aizvietot ar pagaidu aizlieguma zīmēm, un atrisināsies jautājums par to, ka nedrīkst novietot mašīnas.

Bauskas ielu tīrīšana ar specializēto putekļusūcēju notika 5. aprīlī.

“Ielas tīra pēc vajadzības. Jābūt elastīgiem, jāsaprot, ka pilsētvides uzturētājs sūta tehniku no Rīgas un apjomam jābūt pietiekamam. Pagaidu zīmes plānojam uzstādīt iepriekšējās dienas vakarā ar norādi, ka zīmes darbības laikā nevarēs novietot automašīnu attiecīgajā ceļa posmā. Publiski iedzīvotājus informēsim laikus – trīs četras dienas iepriekš, ka veiks darbus. Informēsim, izmantojot sociālo tīklu «facebook.com», arī mājaslapā. Aicināsim iedzīvotājus būt atsaucīgiem un aizlieguma zīmju laikā nenovietot automašīnas,” sacīja G. Pauniņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Pauniņš: Jābūt elastīgiem, jāsaprot, ka pilsētvides uzturētājs sūta tehniku no Rīgas un apjomam jābūt pietiekamam.
  Nekas man nav jāsaprot un nav man jābūt elastīgam. Piedalījās iepirkumā, saprata specifiku, kas iedzīvotājiem tagad jāsaprot. Viņiem maksā no iedzīvotāju samaksātajiem nodokļiem. Te jums ir – lētākais piedāvājums.

  61
 2. Nezinu no kurienes viņi tehniku sūta, bet tas grausts izskatās kāds humpalvāģis no Anglijas, jo stūre labajā pusē. Tīrīšanas kvalitāte arī apšaubāma. Šodien Vizii Urbāns sācis zāli skūt zaļajā zonā. Traktorelis brauc un piekaisījis zāli pa visu ielu un atkal tas nopļautais netiek savākts uz zālājiem un vāli krājās, radot nesakoptības iespaidu. Nu ja, lai lētāk būtu, zāles savākšanu neielika iepirkumā. Varbūt nevajadzēja arī pļaušanu likt, lai tak aug dabiskās pļavas.

  36
 3. Tā tehnika tik saceļ putekļus ar dubļu kārtu nolej malās stāvošos auto un jēgas nekādas. Uzraudzīt jau arī neviens neuzrauga, kā darbus paveic.

  25
 4. Cien. Bauskas vadiba vai Jūs savas istabas arī tiriet uz pasūtījuma. Vasilauska un Šķilina? Mēsli pilna pilseta. Ziemas sāls ar smiltim dzenajas pa gaisu. Zāli plauj un neviens ietves netīra. Sorit 10.00 vienu urbānieti ar slotu paduse redzeju bet darbības nekadas
  Iecava ziedu stadijumi pilna plaukuma. Nu vakar un sorit Bayska sr kaut kas paradijies. Kalna iela gan visi podi tuksi. Loti nolaista pilseta.

  36
 5. Jā, pilnīgi piekrītu ļoti trāpīgi teikts. Vēl pagājušajā nedēļā Rātslaukumā priežu zari podos stāvēja kamēr Iecavā uz Lieldienām bija košas atraitnītes visās malās. Tad man jautājums vai Bauska ir tik nabaga, ka nevar atvēlēt kādu artavu stādījumiem? Tagad, kad laikam padomāja pasākums Vimbu svētki tuvojas, tad vajag kādu puķi iebakstīt. NOŽĒLOJAMI!!! Es domāju, ka laiks Bauskas iedzīvotājiem atdalīties no šī novada.

  25
  1
 6. Varbūt tā zāle varēja pagaidīt? Manuprāt, neglītāk izskatās tā nopļauta un nesavākta kā zaļa spirgta un sulīga augoša. Tak sniegu un mīnusus sola, vai urbāņiem cita nav vairs ko darīt?

  17
 7. Nu urbāns kam bija vajadzīgs ? Tāpēc arī Iecavā kaut ko dara, bet Bauska var būt piemēslota

  12
 8. Tās stāvēšanas aizlieguma zīmes ir jānovāc pavisam pretī Salātu ielai 20 un 18 . Beidzot kaut ko sāk domāt.

 9. Nu pie RIMI jau bija atraitnītes, bet šodien jau daļa izzagtas- podu vidus tukšs.

 10. Vispār Latvijā. Ielu putekļu sūcējiem filtri ir aizsērējuši, tāpēc no sūcējiem maz jēgas. Filtri maksā dārgi, tāpēc tos nemaina. Rezultātā putekļus izpūš no sūcēja pa visām šķirbām. Galējā gadījumā operators filtru izmet un sūc bez filtra, putekļus izpūš gaisā. Maksā par nobraukto, par kvalitāti nemaksā. Tāpēc maksātājam jākontrolē sūcēja tehniskais stāvoklis un vadītāja izdarības. Var būt, ka ir arī bezfiltru sūcēji ar visādiem centrbēdzes separatoriem un putekļu cikloniem, bet tāpēc ir jāpārliecinās ar ko sūc un kā sūc ielas.

 11. Pašvaldība un viņu nolīgtie urbāņi, komunālserviss nekādi nevar tikt vaļā no “karaļu” sindroma. Nu nekādi viņi nesaprot, ka galvenie ir maksātāji-Bauskas iedzīvotāji, bet ne “karaļi”. Vai gribat vai nē, bet būs jums, “karaļiem” beidzot jāsaprot, ka Bauskas iedzīvotāji noteiks kas un kā jums jādara, jādara iedzīvotāju interesēs. Nekaitiniet iedzīvotājus!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.