Baušķeniekiem spēlē pret Kocēnu “Rubeni” tikai goda vārti

Pēc svētdienas spēlēm ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas pirmajā vietā atkal ir Kocēnu “Rubene”, kas 19. novembrī, viesojoties pie “Bauskas” florbolistiem, viņiem atļāva gūt tikai goda vārtus. Kocēnieši uzvarēja ar 7:1, ziņo portāls floorball.lv.

Pēc tam, kad Talsu komanda bija uzvarējusi lielvārdiešus, “Talsu NSS/Krauzers” kļuva par turnīra tabulas līderi, bet tikai uz vienu stundu, jo Kocēnu “Rubene” viesos pārliecinoši pārspēja “Bausku”. Pirmā perioda laikā kocēnieši izvirzījās vadībā ar 3:0, pirmos un trešos vārtus guva Gustavs Siliņš, bet otros – Matīss Celms.

Tikai 37. minūtē, kad rezultāts bija jau 4:0, pie vārtu guvuma tika baušķenieki Jāņa Akmentiņa personā – 1:4. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija mājinieku goda vārti. Pēdējā periodā Kocēnu “Rubene” guva vēl trīs vārtus un uzvarēja ar 7:1.

Komentāri (3)

1. Kad beidzot Bauskas novada sporta vadība nomainīs treneru satāvu? Cik gadus var spēlēt par pēdējo vietu? Labi,ka pēdējām vietām neliek atstāt ,,augstāko,, līgu,citādi Bauskai būtu jāatstāj vispār Latvijas florbola līgas. Rimševicas kundz vai tas ir normāli,ka Bauskas novads iegulda naudu kaut kādā caurumā?