Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Baušķeniekiem uzvaras bočes spēlē

Aktīvie Bauskas novada sportotgribētāji ar invaliditāti arī pēc vasaras beigām turpina piedalīties dažādās sacensībās – gan tādās, kas vēl notiek ārā, gan arī telpās. Tā aizvadīts arī kārtējais bočes turnīrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš Bauskā cilvēkiem ar invaliditāti regulāri notiek vasaras un ziemas sacensības, kur ierodas sportotgribētāji no Latvijas dažādām apdzīvotām vietām un pat no Lietuvas, arī baušķeniekus aktīvi aicina piedalīties sacensībās. Tā septembrī mūsējie bija Daugavpilī un Kuršēnos.

Daugavpilī parasti notiek iespaidīga mēroga sacensības divu dienu garumā, jo citādi jau tikai aizbraukt un atbraukt no Daugavpils nav lielas jēgas.

Bauskas novadu 10. un 11. septembrī sacensībās «Latgales zelta rudens» pārstāvēja deviņi invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» dalībnieki. Tā informē biedrības dalībniece Maira Kalada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izcīnītas vairākas zelta medaļas. Biedrības valdes priekšsēdētājam Jonam Gribam zelta godalga gan šautriņu, gan tenisa bumbiņas mešanā, kā arī trešā vieta svaru bumbas mešanā. Pirmā vieta svara bumbu mešanā, trešā vieta zolītē un trešā mehāniskajā airēšanā Sarmītei Poškutei. Jānim Jegorovam uzvara zolītē un otrā vieta novusā. Raimonds Smalkais uzvarēja novusā. Novusā bija dažādas spēlētāju kategorijas, tāpēc arī vairākiem vienādas vietas. Tā otrā vieta novusā un otrā vieta zolītē Ainai Sluckai, otrā vieta novusā arī Jānim Salnam, savukārt trešā vieta novusā Dainim Pavilonam. Egons Brazauskis šoreiz diemžēl bez godalgām.

Jāatzīmē baušķenieku panākumi bočes spēlē – mūsējie izcīnīja pirmo vietu. Komandā sacentās Aivars Vancāns, Aina Slucka un Sarmīte Poškute. Komandu vērtējums bija arī novusā – tur mūsējiem šoreiz trešā vieta.

Nākamā spēļu pietura bija Lietuvas pilsētā Kuršēnos 15. septembrī, kur baušķeniekus pārstāvēja jau 12 sportotāji. Tiesa, šeit parasti ir daudz dalībnieku, tāpēc arī godalgu mazāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp baušķeniekiem pirmo vietu šaušanā, otro vietu golfa metienos un trešo vietu basketbola metienos ieguva Aivars Vancāns. Jonam Gribam otrā vieta spriguļu mešanā. Otrā vieta Olgai Rusajai bumbu mešanā mērķī, savukārt trešā vieta Laimai Mankevičai šautriņu mešanā.

Jau pēc nedēļas, 22. septembrī, Bauskā notika vietējais bočes turnīrs. Sacensības šoreiz bija Eiropas sporta nedēļas «BeActive» laikā un arī kā atsevišķs pasākums. Piedalījās sešas komandas. Kā informē Bauskas novada sporta nodaļas galvenā speciāliste Inga Ūbele, uzvarētāju godā tie paši, kas triumfēja Daugavpilī, – A. Slucka, A. Vancāns un S. Poškute.

Oktobrī un novembrī divreiz mēnesī notiks invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības «Bauska» kausa izcīņa zolītē.

Foto: no I. Ūbeles albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.