Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Baušķeniekus aicina piedalīties kampaņā “Dari savu pilsētu labāku!”

Lai motivētu Latvijas iedzīvotājus iesaistīties apkārtējās vides sakopšanā un labiekārtošanā, zīmols “Mežpils” uzsāk sabiedrības līdzdalības kampaņu “Dari savu pilsētu labāku!”. Tās ietvaros arī Bauskas pilsētas un novada iedzīvotāji tiek aicināti iesūtīt savas idejas apkārtnes labiekārtošanai kādā no kategorijām: aktīvās atpūtas iespēju veicināšana, vides pieejamības uzlabošana, atpūtas vietu sakopšana un labiekārtošana, informatīvi izglītojošu vietu izveide vai labiekārtošana vai cits, portālu informēja projekta koordinatore Marta Mackeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa pastāstīja, ka organizatori no iesniegtajiem projektiem konkursa kārtībā izvēlēsies trīs labākos projektus, kuru iesniedzēji balvā saņems finansējumu projektu īstenošanai. Kopējais balvu fonds ir līdz 30 000 eiro.

“Lai gan kampaņas nosaukums aicina “Dari savu pilsētu labāku!”, patiesībā stāsts ir par visu Latviju – katru novadu, pagastu, ciemu vai apkaimi. Šīs akcijas laikā aicinām ikvienu iesaistīties un būt drosmīgiem savās idejās. Zaļa, sakopta un skaista Latvija ir mūsu visu atbildība, sabiedrības līdzdalība ir nozīmīga, tādēļ mēs gribam palīdzēt spert soli pretī labākai videi un sabiedrības iniciatīvai,” teic a/s “Aldaris” valdes locekle Elīna Aščuka.

Kampaņā “Dari savu pilsētu labāku!” var piedalīties ikviena fiziska persona vai juridiska persona, kuras darbības mērķis nav peļņas gūšana. Izvēlētajai pieteiktā projekta īstenošanas vietai jābūt publiski pieejamai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursam pieteiktos projektus izvērtēs neatkarīga organizatoru izveidota žūrijas komisija, kas izvēlēsies trīs projektus, kuru iesniedzēji balvā saņems finansējumu projektu īstenošanai (viena projekta finansējums līdz 10 000 eiro apmērā (ieskaitot PVN), savukārt, kopējais balvu fonds – trīs projektu finansējums līdz 30 000 eiro (ieskaitot PVN)).

Lai piedalītos kampaņā, projekta pieteicējiem līdz 2022. gada 30. novembrim jāaizpilda pieteikuma anketa. Kampaņas rezultāti un uzvarētāji tiks publicēti 2023. gada 11. janvārī. Plašāka informācija, kampaņas nolikums un pieteikuma anketa atrodama mājaslapā www.mezpils.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.