Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Biedrība “Mēs Iecavai” aicina ziedot visas veida adījumus Ukrainas atbalstam

Akcijas “Adījumi Ukrainas atbalstam” iniciatori sadarbībā ar uzņēmumu “Latvijas Pasts” joprojām aicina Latvijas rokdarbnieces turpināt ziedot savus adījumus Ukrainas karavīriem, mierīgajiem iedzīvotājiem un kara bēgļiem, jo patlaban nepieciešami visa veida un izmēru adījumi. Šo sūtījumu bezmaksas pieņemšana visās “Latvijas Pasta” nodaļās turpināsies līdz 2022.gada beigām, portālu informēja uzņēmuma “Latvijas Pasts” pārstāve Gundega Vārpa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Tavi draugi” daļu īpaši krāšņu un tematiskās krāsās adītu zeķu un citu adījumu pārdod Rīgas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā, lai šādi nopelnīto naudu ziedotu elektrības ģeneratoru iegādei Ukrainai.

G. Vārpa pastāstīja, ka, kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā, šī ir jau otrā akcija “Adījumi Ukrainas atbalstam“, kas sākās šā gada septembrī un turpināsies līdz 2022.gada nogalei. Līdz šim akcijas laikā visās pasta nodaļās ziedoti jau aptuveni 3500 kilogramu dažādu adījumu, kas nosūtīti uz Ukrainu vai nogādāti kara bēgļiem. Pašlaik, kad sākusies ziema, akcijas organizatori – biedrības “Mēs Iecavai” un “Tavi draugi” sadarbībā ar “Latvijas Pastu” – aicina turpināt ziedot visas veida adījumus dažādos izmēros.

“Aicinām sūtīt visu veidu adījumus dažādos izmēros – zeķes, cepures, šalles, cimdus, džemperus, jakas, kā arī pogājamās zeķes un piedurknes ievainotajiem; noderēs arī muguras sildītāji – aptuveni 30 cm platas jostas. Karavīriem domātās zeķes jāada no tīras vilnas, pievienojot mohēru; sintētiska dzija nederēs, jo lielā karstumā tā pielīp miesai. Karavīriem nepieciešami arī īpaši cimdi – ar brīvu īkšķa daļu, puscimdi ar aizdari, dubultie dūraiņi,” uzsver viena no akcijas iniciatorēm biedrības “Mēs Iecavai” pārstāve Lauma Neimane. Viņa piebilst: “Ļoti lūdzam neziedot novalkātus adījumus – cienīsim cits citu un tos, kam visvairāk vajadzīga mūsu palīdzība!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā līdz šim, adījumus bez maksas pieņem visās “Latvijas Pasta” nodaļās. Akcijā ziedotos adījumus “Latvijas Pasts” nogādā biedrībai “Tavi draugi” Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos tālāk transportē uz Ukrainu. Uz paciņas ar adījumu lūgums norādīt šādu informāciju: Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads. “Latvijas Pasta” reģionālajās un Rīgas pasta nodaļās, kas atrodas tirdzniecības centros Akropole Alfa, Akropole Rīga, Origo un Spice, līdz 2023. gada 6. janvārim būs pieejama uzņēmuma Limbažu tīne ražotā 100% vilnas dzija par draudzīgu cenu.

Akcijas organizatori izsaka pateicību visām Latvijas rokdarbniecēm, kuras cītīgi adījušas un ziedojušas savus rokdarbus. “Mūsu radītais siltums ir vajadzīgs, jo tā ir dzīvība!” saka L.Neimane un aicina pievērst uzmanību vēl vienai biedrības “Tavi draugi” iniciatīvai – zeķes un citus adījumus tematiskā krāsā vai rakstos, kādos daudzām akcijas dalībniecēm patīk tos darināt, pārdod Ziemassvētku tirdziņā un nopelnīto naudu ziedo elektrības ģeneratoru iegādei.

“Draugi! Visi, kas atsaucās Vislatvijas ziedojumu akcijai, adot siltas zeķes, cimdus un citu apģērbu Ukrainas atbalstam, jūsu sirds siltums un saadītā apjoms ir apbrīnas vērti! Biedrības brīvprātīgie adījumus visu akcijas laiku ir šķirojuši, saiņojuši un nogādājuši ukraiņiem, bet mums ir trīs kastes ar tematiskiem adījumiem, kurus mūsu ukraiņu draugi ierosināja par ziedojumiem pārdot Ziemassvētku tirdziņā, ļaujot jūsu adītajiem cimdiem, zeķēm, cepurēm, svīteriem nopelnīt vēl vienam siltuma avotam – elektrības ģeneratoriem, kas sildīs aukstajā ziemā. No šodienas līdz pat 2023.gada 1.janvārim nopērc suvenīrus un svētku dāvanas un atbalsti biedrību “Tavi draugi” un Ukrainu! Lai tavs ziedojums kļūst par lielā mērķa – ģeneratoru – daļu!” aicina Beāte Bēvalde, “Tavi draugi” mārketinga vadītāja. “Līdz 1.janvārim meklē mūs Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Te aplūkojami patlaban nepieciešamo adījumu paraugi Ukrainas aizstāvjiem.

Akciju “Adījumi Ukrainas atbalstam” iniciē, koordinē, un par tās norisi TV, presē, radio, sociālajos tīklos (vietnēs rokdarbniecēm, kurās ir ap 27 000 dalībnieču) informē sabiedriskā organizācija “Mēs Iecavai”.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. komunistiskas partijas avize Bauskas Celsh citigi dzesh komentarus. Laikam jau demokratija nelauj cilvekiem izteikt savas domas. Kaut gan kada tur demokratija ja valsts ka prostitute ir sevi pardevusi

  3
  3
 2. Smirdošās ,,gazes,, poda murgus vispār vajadzētu bloķēt. Degradējies, ar trīcošiem grabļiem regulāri kaut ko pretīgu izvemj, kurina naidu, noniecina valsti un cilvēkus, kuri prot un vēlas darīt labu citiem.

  1
  1
 3. Anonīmam- par mūsu vecajiem cilvēkiem. Nu
  ,,mūsu,,cilvēkiem un, protams, sociālā dienesta klientiem vajaga visu un tieši to, kas tiek ziedots- autobusu ar visām mantām un tagad arī zeķes un cimdus, kurus čaklās sievietes ada savā brīvajā laikā no savām dzijām un ziedo karavīriem. Viņām pat prātā nenāk ziedot mūsējiem, tiem, kuriem nekad nekā nav un nebūs

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.