Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

BKC aplūkojama Ilvas Ievānes gleznu izstāde

No sestdienas, 29.janvāra, Bauskas Kultūras centrā (BKC) būs aplūkojama Ilvas Ievānes gleznu izstāde “Mierā, gaismā un mīlestībā”, portālu informēja BKC Paula Kristiāna Lībiete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskas kultūras centrā mēnesi būs apskatāma aizkrauklietes Ilvas Ievānes gleznu izstāde. Foto: no I.Ievānes “Facebook” albuma.

“Manā dzīvē ļoti lielu lomu spēlē gaisma un tajā esošās krāsas, kurās ir dzīvības spēks. Septiņas varavīksnes krāsas, septiņas čakras, enerģija un cilvēka vibrācijas, kas aizved pie meditācijas… Meditācijas pati dziļākā jēga ir iekšēja transformācija – mainīt sevi, lai mainītu pasauli, kļūt par labāku cilvēku, lai labāk varētu kalpot citiem. Tādā veidā manā dzīvē tiek izvirzīti paši cēlākie mērķi. Meditācija nozīmē apzinātu sevis paplašināšanu. Tā nozīmē savas īstenās patības atpazīšanu vai atklāšanu. Tieši ar meditāciju es pārvaru ierobežotību, nepilnības un atkarību. Ko es iegūstu no meditācijas kā pirmo un galveno? Mieru – neko citu. Miers ir mīlestības sākums. Miers ir patiesības piepildījums. Meditācija līdzinās putna spārniem – vienmēr izplestiem Mierā, Gaismā un Mīlestībā. Lai krāsu toņu daudzveidība un plūdums aizved Jūs pie sevis atrašanas, pilnveidošanas un savas dvēseles bagātināšanas!” tā par savu krāsu meditāciju stāsta izstādes autore Ilva Ievāne.

Ilva Ievāne.

Ilva Ievāne dzimusi 1969.gada augustā Stučkā (tagadējā Aizkrauklē). Bērnību kopā ar vecākiem, brāli un mazo māsu aizvadījusi Gulbenē, vēlāk ar ģimeni pārcēlusies uz dzīvi Aizkrauklē. Māksliniece Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mājturības un tehnoloģiju fakultātē studējusi mājturību un vizuālo mākslu, bet biznesa skolā “Nimfa” apguvusi vides dizainu.

“Krāsu burvīgās nianses, daba un ziedu skaistums, māksla un dizains, rokdarbu daudzveidība ir pamazām ienākusi arī manā dzīvē. Ir izaudzināti trīs dēli, pavadīti mirkļi kopā ar mazbērniņiem, vairāk kā 30 gadi nostrādāti pedagoģiskajā darbā, ir satikti tik daudz labi un radoši bērni, gaiši, atvērti sirdscilvēki un mākslas padomdevēji. Liels paldies maniem vecākiem, kuri mani ir mīlējuši un atbalstījuši. Tas viss kopā ir veidojis manu personību un iekrāsojis manu dzīvi,” saka Ilva Ievāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde līdz 3. martam bez maksas apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – katru darba dienu no pulksten 9 līdz 18, sestdienās no 9 līdz 14.

P.K. Lībiete atgādina, ka BKC apmeklētājiem pie ieejas jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments, telpās  jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators, kā arī jāievēro citi epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.