Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Būvvaldē iesniegta “Lidl” būvniecības iecere

Bauskas novada būvvaldē uzņēmums SIA “Lidl Latvija” iesniedzis būvniecības ieceri par veikala ēkas būvniecību un esošo ēku nojaukšanu Bauskā, liecina Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) pieejamā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veikala būvniecības vajadzībām plānots nojaukt fitnesa klubu Zaļajā ielā 3B, individuālo māju Zaļajā ielā 5 k-2, kā arī dzīvojamo ēku un šķūni Zaļajā ielā 5 k-1 un dzīvojamo māju Zaļajā ielā 5.

SIA “Lidl Latvija” pārstāvis Ingars Rudzītis portālam apliecināja, ka Bauskas novada būvvaldē nepieciešamā dokumentācija iesniegta, un šobrīd notiek dažādu tehnisko detaļu un vēlmju precizēšana. “Neredzam īpašus šķēršļus tam, lai būvatļauju nevarētu saņemt tuvākajā laikā. Šeit domāju nedēļas, ne mēnešus. Pēc tam sekotu projekta detalizēta izstrāde un atkārtota iesniegšana būvvaldē. Arī tas, ņemot vērā mūsu pieredzi citās pilsētās, varētu būt dažu mēnešu jautājums. Pēc tam jau sāksies nākamais cikls, kas saistīts ar būvnieka atlases konkursu un būvdarbi paši,” konkrētus termiņus neminot, skaidro I. Rudzītis.

Vizualizācija topošajam “Lidl” veikalam Bauskā. Foto: SIA “Lidl Latvija”

Vakances topošajam veikalam pagaidām nav izsludinātas. I. Rudzītis sola, ka sludinājumi parādīsies, bet tam piemērotā laikā. SIA “Lidl Latvija” pārstāvis atturējās nosaukt, cik darba vietas būs Bauskas “Lidl”. Līdzšinējā pieredze Latvijā rāda, ka cilvēki uz vakancēm piesakās zibenīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumā norāda, ka SIA “Lidl Latvija” šogad paaugstināja stundas likmes veikalu darbiniekiem. Sākotnējā bruto stundas likme reģionu veikalos strādājošajiem palielināta līdz 6 eiro stundā, bet Rīgas un Rīgas reģiona veikalos tā pacelta līdz 6,50 eiro stundā.

“Mūsu komanda ir “Lidl” mugurkauls – visu kolēģu nepagurstošais darbs nodrošina mūsu panākumus. Mēs novērtējam šīs pūles! Saviem kolēģiem esam devuši solījumu – rūpēties, lai viņiem piedāvātais atalgojums būtu vidēji augstākais nozarē,” teic SIA “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs Mačejs Urbanskis.

Viņš atzīmē, ka bez nozarē augstākās stundu likmes “Lidl” strādājošie saņem virkni labumu, kas tiem ļauj uzturēt labu fizisko un mentālo veselību: visiem “Lidl” darbiniekiem tiek nodrošināta veselības apdrošināšana pēc 3 nostrādātiem mēnešiem, kā arī transporta kompensācijas, jaunu veikalu atklāšanas bonusi, sporta nodarbības un citi labumi. Šogad ieviests vēl viens jauninājums -darbinieks savā dzimšanas dienā saņem brīvdienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka pagājušā gada novembra beigās noslēdzās nekustamo īpašumu iegādes juridiskais process, un SIA “Lidl Latvija” oficiāli apstiprināja, ka ir nopircis zemi Bauskā, lai celtu veikalu. Īpašums iegādāts kopā par 1,26 miljoniem eiro.

SIA “Lidl Latvija” reģistrēta 2016. gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas “C E – Beteiligungs-GmbH”. Pirmie “Lidl” veikali Latvijā tika atvērti 2021.gada 7.oktobrī. Pašlaik “Lidl Latvija” veikalu tīklā ir 28 veikali 13 Latvijas pilsētās.

Jau nākamajā nedēļā – ceturtdien, 15.februārī, pulksten 7.30 Jelgavā (Dobeles šosejā 45A) tiks atklāts jauns “Lidl” veikals. Pirmajiem trim veikala atklāšanu gaidošajiem klientiem tiks pasniegtas pateicības dāvanu kartes 30 eiro vērtībā, informēja uzņēmumā. Jelgavā pirmais “Lidl” veikals Rīgas ielā 50 tika atvērts 2021. gada oktobrī, un tajā darbs nodrošināts ap 40 cilvēkiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (47)

 1. Varbūt vajadzēja LIDL stāvvietu savienot ar autoostas stāvvietu – ja placis tad placis.

  5
  12
 2. Un vēl ! Notiekti vajag ierīkot atsevišķu joslu iebraukšanai ,jo tajā vietā bieži veidojas sastrēgumi.

  13
 3. Pretējas mājas iedzīvotāji ir sajūsmā. Pret viņu logiem tiks piegādāta prece veikalam un krauta. Varēs izgulēties. Netrokšņos un būs patīkami. Piebraukšana ideāla. Uz A7 nebūs avārijas pie policijas. Vienkārši ideāls projekts.

  11
  16
 4. Preču izkraušana ir ļoti tuvu dzīvojamajai mājai, būs kņada preču piegādes brīdi ļoti agri no rīta ,vai pat naktī. Un izmantot piebraucamo ceļu uz daudzdzīvokļu mājām arī nav īsti pareizi.

  9
  8
 5. Kā plānots kreisais pagrieziens virzienā no Rīgas uz veikalu un izbraukšana Lietuvas virzienā? Izskatās, ka gar tās pašas trīsstāvu mājas logiem, kur kraus preci.

  10
  5
 6. Paziņa strādā kā maiņas vecākā jau no pirmās dienas Lidlā. Alga ir atbilstoša, bet jāstrādā arī ne pa jokam. Bet var atļauties ar ģimeni 2-3 reizes gadā doties ceļojumā un maksāt arī hipotēku bez bēdām.
  Parastajiem darbiniekiem jādara viss – gan jācep bulkas, gan jāsēž kasē, gan jākārto plaukti.
  Maxima vai Rimi, laikam diži lielas starpības nav – drusku algas laikam atšķiras. Bet darbu dara vienu – ja sēž kasē, tad sēž kasē un kārto kādu plauktu, bet nebūs jācep bulkas vai aiz sveramās vitrīnas jāstāv.

  5
  1
 7. Nē nu jā, Bauskā tak nebija zemes vairāk, kur to šķůni būvēt, labi ka nenojauca policijas ēku, varēja pieteikties uz domes ēkas placi, Rimi laukums tomēr populārāks, ja jāmeklē Baušķi tad zin ka visi Rimi sēž

  8
  16
 8. Lidl ir kļuvis par ļoti dārgu veikalu kaut gan sevi asociē, kā zemo cenu veikalu. Daudzas preces Maximā ir lētākas. Preču kvalitāte ir ļoti zema un vietējā produkcijas praktiski nav. Pat maizi ved no leišiem un vēl pie tam saldētu. Vāciešiem te ir ļoti laba peļņa, jo mītnes valstī viņi nevarētu vietējiem pārdot poļu atkritumus.

  47
  7
 9. Preci agrākais sāk vest no 7 ne ātrāk. Un nav jau būvmateriālu veikals, kur ķieģeļus ved,tā kà atslābsti, varēsi gulēt. 😉

  27
  7
 10. cik tad patreiz to saņemto sūdzību pašvaldībai un VP no Lāčplēša ielas nama iedzīvotājiem, kā arī Pionieru ielas daudzstāvu namu iedzīvotājiem par krāvēju darbu pie trīs lielveikalu rampām Pionieru ielā 2? Cik sūdzību saņemts par “Mājam un dārzam” piegādātāju un preci saņemošo klientu trokšņošanu? Vairāk gan tie “sūdzībnieki” izskatās pēc ieinteresētajiem jau no pašreiz te pilsētā atrodošo veikalu ieinteresētajām personām, skarā ar vērā ņemama konkurenta pieteikšanos uz ievērojamu peļņas daļu. Dalīties peļņā ta kuram gribas? Par daudzu preču kvalitāti līdz šim ,bez ievērojamas konkurences tandēmā strādājot, šoreiz nerunāsim.

  13
  1
 11. par stāvlaukumiem pie LIDL lielveikaliem runājot. Iespējams, tieši LIDL veikala ienākšana mūsu pilsētā parādīs te jau esošo lielveikalu ēku īpašnieku vadībai, kādam jāizskatās stāvlaukumam pie lielveikala. Tam nav jābūt tādam, lai pat pareizi novietoto auto vadītājiem un pasažieriem nebūtu jāspraucas uz jāsmērē savas apģērbs dažu klāt nākušu stāvvietu dēļ uz visu pārējo veikala apmeklētāju rēķina Kas bijuši LIDL stāvlaukumos, tie sapratīs. Kā arī veikalu stāvlaukumi nav domāti auto novietošanai uz visu dienu vai pat ilgāk, kā tas patreiz redzams gan RIMI, gan Mego stāvlaukumos. Ir izdomāts tāds neliels aparātiņš, kur vienkārši jāievada tava, veikala apmeklētāja auto reģistrācijas numurs un “beigta balle”, vietas pietiek visiem konkrētā veikala apmeklētājiem. Protams, šāda “taktika” arī ne visus apmierinās, katram jau savas ērtības svarīgākas.

  26
  1
 12. visus labumus, uzreiz nevar , gribēt, kaut kas ari japiecieš, saldais miedzins, un tiri piri, toties kadas superigas cenas un atlaides buus jums, !!! nu nojauks tas dazas ēkas, nu un kas, vel kaut kāds šķūnis tur pa vidu, kas ? vestures artipakts, vai!!?? tākā , lai ti atrak dod zaļo gaismu, un ceļ, nau ko stiept gumiju. būs cilvekiem darbs un pircejiem savukārt maciņos ietaupisies naudiņa!!!.

  14
  4
 13. Super,lai top.Komentu ņerkstētāji kuriem vienmēr kas slikts pirmie jozīs uz atklāšanu.

  33
  2
 14. un kā tad lielpilsetā Rigā, kur pat vairāki lielveikali apkārt daudzstāvenēm, , nav īpaši dzirdēts ,ka būtu izmukuši ārā iedzivotaji no saviem mitekļiem, un tie stāvetu gaužām tukši,.,????? ))))

  23
 15. Mjā, zems plakans šķūnis, kā jau šķūnis. Būs vēl viens, papildus visiem jau sabūvētajiem. 🙂
  Uz kaut kādām zemām cenām gan nenākas cerēt. Lidl jau piemērojies RIMI un Maxima cenu līmeņiem, tāpēc reālas konkurences nav. Toties lauku vecenēm gan būs svētki, veikals pie pašas autoostas. No rīta tantuki izrausīsies no autobusa un rikšos pāri stāvlaukumam uz Lidlu, lai pēc kādas stundas smagām somām tuntulētu atpakaļ uz autoostu, lai gaidītu autobusu atpakaļ uz savu čuhņu. Lielākas laimes vairs nevajag. 🙂

  12
  45
 16. Lielveikals kā lielveikals – kaste bez jebkādām arhitektūras kvalitātēm un asfaltēts placis. Bausku negreznos, radīs vēl virkni satiksmes problēmu pie jau esošajām un aizņems vietu, kur nākotnē, tuvu iedzīvotāju dzīvesvietai varētu tik uzcelts kāds sabiedrisks objekts. Secinājums – Bauska turpina rullēt tāpat kā līdz šim, bez jebkādas attīstības vīzijas un domājot tikai par lētākas desas ripu.

  38
  3
 17. Vai cik lepni dzīvojam… It kā tantuki nebūtu cilvēki! It kā viņām nevajadzētu sev un ģimenei gādāt/iepirkties. Tas ir ērti, ka pie pašas autoostas ir veikali un iedzīvotāji var atbraukt/iepirkties un doties mājās. Šito nolikšanu….

  71
  2
 18. te nu Bauskas arhitektūras pērļu cienītājiem būs jāaplaužas, visi, pareizāk sakot gandrīz visi LIDL veikali celti pēc viena tipveida projekta un to apmeklētājiem nav jāskraida pat par viena zīmola ķēžu veikaliem, lai atrastu, kur, kas un kurā ēkas pusē atrodams. Uzņēmējs arī nav pašvaldība, kur daudzos gadījumos naudu neskaita, miljons šurp vai turp savu iegribu nodrošināšanai, tas pašvaldībām štrunts iedzīvotāji “sametīs” vēl vai arī aizņemsimies. Šeit uzņēmējs nedomā, kā virkne to uzņēmēju, kas apkalpo pašvaldības, sniedz iedzīvotājiem obligātā kārtā lietojamos pakalpojumu, kur jauna elektriskā atkritumu vedēja cena tuvu miljonam, ar lielāko prieku tiek iekļauta pakalpojuma cenā. Ja jau jūs tā vēlaties, tad, iespējams, iecerētā, miljonus vērtā restaurētā Dreņģeru namā arī pašvaldībai iekārtot kādu vēlāk iznomājamu veikaliņu. Vai nebūtu smuki, tiem “arhitektūras” pieprasītājiem?

  10
  3
 19. Nav jau runa par to, ka tieši šim veikalam jābūt arhitektūras pērlei, bet kaut pāris celtnes Bauskā tādas varētu būt. Bet nav, jo pēc tā nav pieprasījuma. Lai dzīvo lētā desa! Lai dzīvo nožēlojamā kastu arhitektūra!

  7
  7
 20. Nekas, Sūnu ciemam būs labs arī tāds šķūnis. Galvenais, lai plaukti pilni un sūnciemiešiem pietiktu naudas, lai tos izpirktu. Maxima šajā ziņā grēkoja, ka skaļi izbazūnēja par savām akcijām, bet realitātē akcijas preču plaukti visbiežāk ir tukši, tik plikas cenu zīmes stāv un dārgākās preces. Gribi, negribi, jāiet uz dārgāko RIMI, lai nopirktu lētāk.

  17
  6
 21. Tiem kam arhitektūra nepatīk lai atklāj veikalu tīklu Rundāles pilī piem..Vai pārceļas uz 19.gs..

  7
  4
 22. nesatraucies! varbūt kadu iestadīs vietā,,ja ne, noliks kadus puku podus ar tūjām, un bus labuma diezgan.

  7
  2
 23. Arī nezinu,priekš kā vajadzīgie tie daudzie,pārtikas veikali!Pieņemu viņi veica aprēķinus un droši vien paredz ka brauks arī no visa novada!Bet es savukārt esmu izlēmusi sevi atsvabināt no šīs vienveidības pilsētas izpratnē!

  3
  6
 24. Veikals pie veikala. Kas ta pirks? Bauska tāda sādža vien ir.

  Kas pirks – penZionāri. Babuļkas no Bauskas un apkārtnes sādžām katru dienu šturmēs Lidlu. Lai tikai spēj pievest preces.

  7
  8
 25. Babuļkas,tantuki,un onkas ar pižikiem galvās,,, jauno cilvēku redzējumā izskatās vienigie šo veikalu apmeklētāji.Skumji ,ka mums ir paaudze,kuri domā,ka būs mūžigi jauni,LABI pelnoši un nekad nenovecos!Katram ir jādzivo un jāizdzivo šajā laikā.

  45
 26. Skatos – izlepušajiem baušķiem Lidls pa prastu… Nu bet taču nekas – jums joprojām būs Rimi un Maxima (īpaši tā mazā, kas Eilā, kur konstanti nelāgi ož), tur tad arī apmieriniet savas ekspektācijas par kvalitāti. Realitātē gan droši vien tomēr būs tā, ka Lidls kļūs gana mīlēts arī lielo kritizētāju vidū. Nav ne vainas ne precei, ne kvalitātei, cenas, kā ikvienā lielveikalā, ir dažādas, bet vairumā gadījumu tomēr zemākas nekā RIMI pilnīgi noteikti.

  15
  2
 27. Žēl ka Fitnesa ēka tiks vienkārši nojaukta, lai tur būtu tukšs laukums starp autoostas stāvlaukumu un Lidl stāvlaukumu.

  10
  5
 28. jūtu līdzi, tev vietējās “arhitektūras veicinātāj”, jo, redzams, tev vairāk pa prātam būtu to aizpagājušā gadsimta židu bodīšu ēku “atjaunošana”, kā arī to pašu Bauskas žīdu agrāko ražotņu un viņu strādniekiem domāto baraku “restaurēšana” līdz zināmai tavas un tavas “izpratnes” cilvēku iedomu līmenim. Attopies mīlīt, esam jau 21. gadsimtā un tavas kompānijas redzējums par miljonu naudas izšķērdēšanu tādiem “objektiem’, kādus pat “trešās pasaules” valstīs ar buldozeru šķūrē nost kvartāliem, lai celtu “kastītes” cilvēkam parocīgas un ērtas, piedevām samērīgas cenas “kastītes”.

  5
  3
 29. Ja būtu izdevies vēl novākt to bijušā Zaļās ielas pārtikas veikala parodiju, kur tagad iemitinājies Husqvarna tirgotājs, tad jau būtu ciešami un Lidlam būtu pietiekami ērts stāvlaukums. Izskatās, ka Husqvarna īpašniekam alkatība bija stiprāka par veselo saprātu. Tagad sestdienās visi lauķi to stāvlaukumu aizpildīs un normāli nevarēs tāpat iebraukt. Vienkāršāk būs atstāt auto pie Topa un pāriet ielai pāri kājām.

  14
  8
 30. židu bodites var taisit cik uziet,Rigas ielā,, tur tapat lielaka daļa izskatās kā Indijas graustu rajonā,.,,kas attiecas uz mazo maximu, pie eilas, nu tiešam, tur tik sasspiets viss , ari personāls izskatās kā no malām salasīts. un arom terapijai tiešam viņi tur varetu katru dienu kadu sveciti noziedot.

  5
  1
 31. ko tu, tā ēka tak bijusī “petrovka”, pēc tās īpašnieku pauduma- “kultūrvēsturisks objekts”, tāpēc arī tam tāda “novērtējuma” cena, ko pat ļoti liels starptautisks uzņēmums nespēj “pacelt”. Un arī novadam ar visiem tā budžeta miljoniem nav “vīziju”, ēkas projektu Zviedrijas “militārajos arhīvos” neatrast

  5
  1
 32. Lidl vajadzēja ēku būvēt tuvāk autoostai ar izkraušanas vietu tajā autoostas pusē, tad vismaz iedzīvotājiem nebūtu jāklausās naktī fūres pīkstoņu atpakaļgaitā, stāvvietas vajag otrā pusē, tad vismaz būtu pa nakti kur iedzīvotājiem mašīnas likt.Par laimi luksofori no pirmā varianta ir pazuduši krustojumā.

  6
  1
 33. Uvīt, tiešām tev rādās. ka uzņēmēji pilsētā būtu tie, kam jādomā, kur pilsētniekiem naktīs auto likt? Ne pilsētas domei? Varbūt, tavuprāt, viņiem, līdzīgi kā domes izcilniekiem, uzbūvēt ko līdzīgu rātsnamam, pēc tautas vēlēšanās, un automašīnām atvēlēt tikai apkārtējās ielas, piedevām ar tos “greznuma” miljonus ieskaitīt preces cenā. Šādam risinājumam piekritēji būtu, it sevišķi tie, kuri meklē kaut “skabardziņu” lai neielaistu šeit konkurentu

  2
  1
 34. un ko ta husis domā tur sedet mužigi? gan tapat viņu izkurinās arā., man tas veikals vispār nepatik, nelaipna apkalposana tur., peee.

  1
  4
 35. Iegāju šorīt paskatīt Lidl akcijas bukletu. Un varu pateikt, ka nekā diži labāka vai lētāka kā RIMi vai Maxima akciju bukletos tur nav. Tas nozīmē, ka arī turpmāk pirkšu tur, kur dotajā momentā būs izdevīgāk, veikals nav svarīgs.
  Tā Lidlomānija lai paliek vairāk penšu auditorijai.

  2
  4
 36. savulaik pazinu kādu vietējo muitnieku, kurš iesākumā, no nabadzības izrāvies, pauda- galvenais, lai būtu daudz… Cerams, arī tev, varbūt, kādreiz pienāks laiks, kad “sagaršosi’ arī produkta kvalitāti.

  2
  3
 37. Protams pilsētas skatu tas tikai pasliktinās,bet nabadzīgā valsts un tās iedzīvotāji-ko lai dara.

 38. Veikalos vairs netirgo produktus, bet pārsvarā tirgo “izstrādājumus” un E vielas, palmu eļļu, soju, kaut kādus tur sveķus, un paklusām cenšas iesmērēt ĢMO. No kilograma un litra ražotāji un tirgotāji neizturami kaunas un cenšas vairs nelietot.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.