Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ceraukstē šodien diskutēs par visaptverošu valsts aizsardzību

Ceraukstes pagasta atpūtas kompleksā “Rožmalas” šodien plkst.9.30 aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) atklās Zemgales reģionālo diskusiju par visaptverošo valsts aizsardzību, lai sekmētu sabiedrības iesaisti valsts aizsardzībā, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizsardzības nozares vadība un eksperti klātesošos informēs par aktuālajiem drošības izaicinājumiem, Ukrainas kara un Krievijas īstenotās politikas ietekmi uz reģiona drošību, Nacionālo bruņoto spēku attīstību, gatavību reaģēt uz apdraudējumiem, Zemessardzes lomu un iesaisti krīzes situācijās, kā arī iespēju piedalīties rezervistu apmācībā.

Tāpat aizsardzības nozares pārstāvji ar semināra dalībniekiem pārrunās to, kā atpazīt dažādus hibrīdā apdraudējuma veidus un iesaistīties valsts aizsardzībā, kā arī izspēlēs scenārijus dažādām krīzes situācijām valsts apdraudējuma pārvarēšanā, ar kurām var saskarties iedzīvotāji, pašvaldības un valsts.

Diskusijā piedalīsies Zemgales reģiona uzņēmēji, pašvaldību un izglītības iestāžu, nevalstisko un reliģisko organizāciju, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīga diskusija šogad maijā jau notika Kurzemē, kā arī šādas diskusijas plānots organizēt arī Latgalē un Vidzemē, turpinot ieviest visaptverošo valsts aizsardzību un sekmējot visas sabiedrības iesaisti dažādu krīžu plānošanā un pārvarēšanā.

Visaptveroša valsts aizsardzība ir noteikta kā viena no valdības prioritātēm, kas paredz stiprināt aizsardzības spējas sasaistē ar valsts un sabiedrības gatavību pašorganizēties un pārvarēt krīzes.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.